Majeste

Anasayfa >   Sanatçılar >   Majeste

Majeste
TARZ: Pop/Rock
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Majeste grubu, 2007 yılında solist Kerem Ozan Şahin ve gitarist Alper Gemici tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Kerem Ozan Şahin caz, rock, klasik ve pop müzik projelerinde ses mühendisi olarak çalışmış. Alper Gemici ise ilk olarak Cengiz Tural ile kurduğu grupta gitar çalarak müziğe başlamış. Ardından ses mühendisi, müzisyen ve aranjör olarak Göksel, Nil Karaibrahimgil, Yalın, Teoman, Candan Erçetin, Kurban, Athena ve Keremcem ile çalışmalar yapmıştır.

Daha sonra gruba  bas gitarist Tunç Erdem ve davulcu Mehmet Uludağ katılmıştır. İlk albümleri ‘’Majeste’’ 2012 yılında yayınlanır. Albümdeki şarkıların sözleri solist Kerem Ozan Şahin’e aittir.

Başarılı grubumuz Majeste, 2014 yılında ‘’Sadece Sen’’ filminin müziği olan ‘’Aşk Dediğin’’ adlı single çalışmasını yayınlamış ve büyük bir beğeni toplamıştır.

Majeste grubu, 2015 yılında ‘’Aşk Olalım’’ adlı single çalışmalarını yayınladı.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Majeste menajer, Majeste konser fiyatı, Majeste menajerlik, Majeste fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Majeste Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/majesteofficial

Twitter: https://twitter.com/majesteofficial

İnstagram: https://www.instagram.com/majesteofficial/

Bu sayfadan Majeste menajeri, Majeste web sitesi, Majeste iletişim, Majeste konser fiyatı, Majeste konser bedeli, Majeste konser kaşesi, Majeste organizasyonu, Majeste menajerlik firması, Majeste menejeri, Majeste sahne fiyatı, Majeste sahne konser fiyatı, Majeste konser fiyatı ne kadar, Majeste belediye festival ücreti, Majeste İmza günü ücreti, Majeste sahne menajeri, Majeste ulaşım, Majeste menajeri, Majeste menajerlik ulaşım, Majeste menajeri kim, Majeste yılbaşı konser fiyatı, Majeste mail adresi, Majeste menajer iletişim, Majeste konser ücreti, Majeste belediye konser fiyatı, Majeste festival konser fiyatı, Majeste menajerlik şirketi, Majeste telefon numarası, Majeste menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Majeste menajeri #Majeste web sitesi #Majeste iletişim #Majeste konser fiyatı #Majeste konser bedeli #Majeste konser kaşesi #Majeste organizasyonu #Majeste menajerlik firması #Majeste menejeri #Majeste sahne fiyatı #Majeste sahne konser fiyatı #Majeste konser fiyatı ne kadar #Majeste belediye festival ücreti #Majeste İmza günü ücreti #Majeste sahne menajeri #Majeste ulaşım #Majeste menajeri #Majeste menajerlik ulaşım #Majeste menajeri kim #Majeste yılbaşı konser fiyatı #Majeste mail adresi #Majeste menajer iletişim #Majeste konser ücreti #Majeste belediye konser fiyatı #Majeste festival konser fiyatı #Majeste menajerlik şirketi #Majeste telefon numarası #Majeste menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless