Mike Diamondz

Anasayfa >   Sanatçılar >   Mike Diamondz

Mike Diamondz
TARZ: Pop
Ekip: 4 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Ntumba K. Michael Richie,bilinen sahne adıyla Mike Diamondz, 26 Şubat 1983 Roomanya- Bükreş doğumludur.

Mike, erken yaşlarda müzik, Prince, Marvin Gaye ve Stevie Wonder gibi Amerikan, Afrika ve Jamaikalı müziğin devlerini dinleyerek müzik tutkusunu geliştirmiştir.Romen şarkıcı ve yapımcı olan Mke Diamondz, kariyerine 2006 yılında Tom Boxer ile "Dream City" grubunu kurarak başlamıştır.

2009 yılında Tom Boxer ile yaptıkları ''Dancing'' isimli single çalışması ile dünya çapında tanınmıştır. 2011 yılında "Dream City" grubu dağılmış, Mike Diamondz kariyerine solo olarak devam etmiştir.Jamaika armonileri ve Hint ezgilerini, kendine özgü hip hop tarzıyla birleştirerek başarısını devam ettirmiştir.

2015 yılında “La Onda” albümünde yer alan “La Onda” isimli şarkısı, video klibiyle dijital listelerde üst sıralarda yer almıştır.

LLP ile yaptığı single çalışması ''Fire'' dünya listelerinde en çok dinlenen şarkılar arasında yer almış olup, Türkiye'de ise Shazam'da en çok aranan şarkılardan biri olmuştur.

Başarılı sanatçımız, John Creamer, Angel Anx, Djuma Soundsystem, Noir, Daley Paley, Patrick La Funk gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşmıştır.

Ocak 2017  ''Bubblin'' adlı single çalışması yayınlanmıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Mike Diamondz menajer, Mike Diamondz konser fiyatı, Mike Diamondz menajerlik, Mike Diamondz sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Mike Diamondz Sosyal Medya Hesapları;

Facebook:https://www.facebook.com/Mike-Diamondz
YouTube:https://www.youtube.com/DimzTV

 

Bu sayfadan Mike Diamondz menajeri, Mike Diamondz web sitesi, Mike Diamondz iletişim, Mike Diamondz konser fiyatı, Mike Diamondz konser bedeli, Mike Diamondz konser kaşesi, Mike Diamondz organizasyonu, Mike Diamondz menajerlik firması, Mike Diamondz menejeri, Mike Diamondz sahne fiyatı, Mike Diamondz sahne konser fiyatı, Mike Diamondz konser fiyatı ne kadar, Mike Diamondz belediye festival ücreti, Mike Diamondz İmza günü ücreti, Mike Diamondz sahne menajeri, Mike Diamondz ulaşım, Mike Diamondz menajeri, Mike Diamondz menajerlik ulaşım, Mike Diamondz menajeri kim, Mike Diamondz yılbaşı konser fiyatı, Mike Diamondz mail adresi, Mike Diamondz menajer iletişim, Mike Diamondz konser ücreti, Mike Diamondz belediye konser fiyatı, Mike Diamondz festival konser fiyatı, Mike Diamondz menajerlik şirketi, Mike Diamondz telefon numarası, Mike Diamondz menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Mike Diamondz menajeri #Mike Diamondz web sitesi #Mike Diamondz iletişim #Mike Diamondz konser fiyatı #Mike Diamondz konser bedeli #Mike Diamondz konser kaşesi #Mike Diamondz organizasyonu #Mike Diamondz menajerlik firması #Mike Diamondz menejeri #Mike Diamondz sahne fiyatı #Mike Diamondz sahne konser fiyatı #Mike Diamondz konser fiyatı ne kadar #Mike Diamondz belediye festival ücreti #Mike Diamondz İmza günü ücreti #Mike Diamondz sahne menajeri #Mike Diamondz ulaşım #Mike Diamondz menajeri #Mike Diamondz menajerlik ulaşım #Mike Diamondz menajeri kim #Mike Diamondz yılbaşı konser fiyatı #Mike Diamondz mail adresi #Mike Diamondz menajer iletişim #Mike Diamondz konser ücreti #Mike Diamondz belediye konser fiyatı #Mike Diamondz festival konser fiyatı #Mike Diamondz menajerlik şirketi #Mike Diamondz telefon numarası #Mike Diamondz menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless