Mor ve Ötesi

Anasayfa >   Sanatçılar >   Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi
TARZ: Alternatif Rock
Ekip: 13 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1995 yılında dört lise arkadaşı tarafından kurulan alternatif rock müzik grubudur.Üyeler, Harun Tekin; vokal/gitar, Kerem Kabadayı;davul, Kerem Özyeğen; gitar/vokal, Burak Güven; vokaldedir.
 1996 yılnda ''Şehir'' isimli albümleri yayınlanır. Grup, 90'lı yıllarda Bulutsuzluk Özlemi, Teoman, Şebnem Ferah ve Kargo grubundan etkilenmiştir. 
2008 yılı Eurovision Şarkı Yarışması'nda, Türkiye'yi söz ve müziği kendilerine ait "Deli" isimli Türkçe şarkı ile temsil etmişlerdir.
Mor ve Ötesi, Çağan Irmak'ın ''Mustafa Hakkında Herşey'' filminin müziklerini hazırlamıştır.
 Grup, 20.Sanat yılını özel bir gösteri ile kutlamıştır.
2000 yılında ülke çapındaki nükleer enerji karşıtı kampanya için çeşitli konserlerde yer aldılar. 2003 yılında  Mor ve Ötesi grubu tarafından bestelenen savaş karşıtı, "Savaşa Hiç Gerek Yok" adlı şarkıyı Aylin Aslım, Athena, Bülent Ortaçgil, Feridun Düzağaç, Koray Candemir, Nejat Yavaşoğulları ve Vega ile birlikte seslendirdiler. 

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Mor ve Ötesi menajer, Mor ve Ötesi konser fiyatı, Mor ve Ötesi menajerlik, Mor ve Ötesi sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Mor ve Ötesi Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.morveotesi.com/
Facebook:https://www.facebook.com/morveotesi
Twitter:https://twitter.com/mvoofficial
İnstagram:https://www.instagram.com/mvoofficial/
YouTube:https://www.youtube.com/morveotesi

Bu sayfadan Mor ve Ötesi menajeri, Mor ve Ötesi web sitesi, Mor ve Ötesi iletişim, Mor ve Ötesi konser fiyatı, Mor ve Ötesi konser bedeli, Mor ve Ötesi konser kaşesi, Mor ve Ötesi organizasyonu, Mor ve Ötesi menajerlik firması, Mor ve Ötesi menejeri, Mor ve Ötesi sahne fiyatı, Mor ve Ötesi sahne konser fiyatı, Mor ve Ötesi konser fiyatı ne kadar, Mor ve Ötesi belediye festival ücreti, Mor ve Ötesi İmza günü ücreti, Mor ve Ötesi sahne menajeri, Mor ve Ötesi ulaşım, Mor ve Ötesi menajeri, Mor ve Ötesi menajerlik ulaşım, Mor ve Ötesi menajeri kim, Mor ve Ötesi yılbaşı konser fiyatı, Mor ve Ötesi mail adresi, Mor ve Ötesi menajer iletişim, Mor ve Ötesi konser ücreti, Mor ve Ötesi belediye konser fiyatı, Mor ve Ötesi festival konser fiyatı, Mor ve Ötesi menajerlik şirketi, Mor ve Ötesi telefon numarası, Mor ve Ötesi menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Mor ve Ötesi menajeri #Mor ve Ötesi web sitesi #Mor ve Ötesi iletişim #Mor ve Ötesi konser fiyatı #Mor ve Ötesi konser bedeli #Mor ve Ötesi konser kaşesi #Mor ve Ötesi organizasyonu #Mor ve Ötesi menajerlik firması #Mor ve Ötesi menejeri #Mor ve Ötesi sahne fiyatı #Mor ve Ötesi sahne konser fiyatı #Mor ve Ötesi konser fiyatı ne kadar #Mor ve Ötesi belediye festival ücreti #Mor ve Ötesi İmza günü ücreti #Mor ve Ötesi sahne menajeri #Mor ve Ötesi ulaşım #Mor ve Ötesi menajeri #Mor ve Ötesi menajerlik ulaşım #Mor ve Ötesi menajeri kim #Mor ve Ötesi yılbaşı konser fiyatı #Mor ve Ötesi mail adresi #Mor ve Ötesi menajer iletişim #Mor ve Ötesi konser ücreti #Mor ve Ötesi belediye konser fiyatı #Mor ve Ötesi festival konser fiyatı #Mor ve Ötesi menajerlik şirketi #Mor ve Ötesi telefon numarası #Mor ve Ötesi menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless