Murat Yaprak

Anasayfa >   Sanatçılar >   Murat Yaprak

Murat Yaprak
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Murat Yaprak, ilk olarak 1994 yılında Power Fm’in düzenlediği Dj’lik yarışmasına katılarak müzik dünyasına profesyonel giriş yapmıştır.
5 yıl Parkorman’da müzik direktörlüğü yapan sanatçımız, 2014 yılında söz ve müziği kendisine ait olan ‘’Tarih’’ ile müzikseverlerin karşısına çıkar.
Besteci ve yorumcu olarak başarılarını devam ettiren Murat Yaprak, 90’lı yılların en iyi slowlarından ‘’Üzülme’’ şarkısında Ferda Anıl Yarkın ile düet yapmıştır.
Sevda Özkaran ile beraber yaptığı ‘’Devlerin Aşkı’’ isimli şarkı ile büyük beğeni toplamış, “Kalbimi Kırdın Bin Defa” isimli şarkı ile 30 milyonu aşan izlenme sayısına ulaşmıştır. 2018 yılında yine Sevda Özkaran ile birlikte ‘’Haram Geceler’’ şarkısını seslendirmiştir.
Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Murat Yaprak menajer, Murat Yaprak konser fiyatı, Murat Yaprak menajerlik, Murat Yaprak sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.
Bu sayfadan Murat Yaprak menajeri, Murat Yaprak web sitesi, Murat Yaprak iletişim, Murat Yaprak konser fiyatı, Murat Yaprak konser bedeli, Murat Yaprak konser kaşesi, Murat Yaprak organizasyonu, Murat Yaprak menajerlik firması, Murat Yaprak menejeri, Murat Yaprak sahne fiyatı, Murat Yaprak sahne konser fiyatı, Murat Yaprak konser fiyatı ne kadar, Murat Yaprak belediye festival ücreti, Murat Yaprak İmza günü ücreti, Murat Yaprak sahne menajeri, Murat Yaprak ulaşım, Murat Yaprak menajerlik ulaşım, Murat Yaprak menajeri kim, Murat Yaprak yılbaşı konser fiyatı, Murat Yaprak mail adresi, Murat Yaprak menajer iletişim, Murat Yaprak konser ücreti, Murat Yaprak belediye konser fiyatı, Murat Yaprak festival konser fiyatı, Murat Yaprak menajerlik şirketi, Murat Yaprak telefon numarası, Murat Yaprak menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Murat Yaprak menajeri #Murat Yaprak web sitesi #Murat Yaprak iletişim #Murat Yaprak konser fiyatı #Murat Yaprak konser bedeli #Murat Yaprak konser kaşesi #Murat Yaprak organizasyonu #Murat Yaprak menajerlik firması #Murat Yaprak menejeri #Murat Yaprak sahne fiyatı #Murat Yaprak sahne konser fiyatı #Murat Yaprak konser fiyatı ne kadar #Murat Yaprak belediye festival ücreti #Murat Yaprak İmza günü ücreti #Murat Yaprak sahne menajeri #Murat Yaprak ulaşım #Murat Yaprak menajerlik ulaşım #Murat Yaprak menajeri kim #Murat Yaprak yılbaşı konser fiyatı #Murat Yaprak mail adresi #Murat Yaprak menajer iletişim #Murat Yaprak konser ücreti #Murat Yaprak belediye konser fiyatı #Murat Yaprak festival konser fiyatı #Murat Yaprak menajerlik şirketi #Murat Yaprak telefon numarası #Murat Yaprak menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless