Onur Özsu

Anasayfa >   Sanatçılar >   Onur Özsu

Onur Özsu
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Onur Özsu, 17 Aralık 1982 İzmir doğumludur.  Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünden mezun olmuştur.

Daha 8 yaşında babasının gitarist olarak yer aldığı orkestrada solistlik yaparak ilk tecrübesini kazanır. Üniversite dönemlerinde aktif olarak müzik çalışmaları yapmış, sahnelerde başarıyla yer almıştır.

İlk albümü, 3 şarkılık “Onur Duydum” adıyla yayınlanır. Albümde yer alan Kontes, Bir Yolunu Bulsam, Sürreal Tavrın şarkılarının sözleri ve müzikleri Onur Özsu’ya, düzenlemeleri ise Murat Engin’e aittir.

Onur Özsu, albümü ile Mtv’nin resmi internet sitesinde en çok dinlenen sanatçılar listesine girmeyi başarmış, en popüler sanatçı sıralamasında birinciliğe kadar yükselmiştir. Ayrıca Mtv müzik listesinde, dünya starlarını geride bırakarak ilk 3'e girmeyi başaran ilk Türk sanatçı olmuştur.

 Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Onur Özsu menajer, Onur Özsu konser fiyatı, Onur Özsu menajerlik, Onur Özsu sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Bu sayfadan Onur Özsu menajeri, Onur Özsu web sitesi, Onur Özsu iletişim, Onur Özsu konser fiyatı, Onur Özsu konser bedeli, Onur Özsu konser kaşesi, Onur Özsu organizasyonu, Onur Özsu menajerlik firması, Onur Özsu menejeri, Onur Özsu sahne fiyatı, Onur Özsu sahne konser fiyatı, Onur Özsu konser fiyatı ne kadar, Onur Özsu belediye festival ücreti, Onur Özsu İmza günü ücreti, Onur Özsu sahne menajeri, Onur Özsu ulaşım, Onur Özsu menajerlik ulaşım, Onur Özsu menajeri kim, Onur Özsu yılbaşı konser fiyatı, Onur Özsu mail adresi, Onur Özsu menajer iletişim, Onur Özsu konser ücreti, Onur Özsu belediye konser fiyatı, Onur Özsu festival konser fiyatı, Onur Özsu menajerlik şirketi, Onur Özsu telefon numarası, Onur Özsu menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Onur Özsu menajeri #Onur Özsu web sitesi #Onur Özsu iletişim #Onur Özsu konser fiyatı #Onur Özsu konser bedeli #Onur Özsu konser kaşesi #Onur Özsu organizasyonu #Onur Özsu menajerlik firması #Onur Özsu menejeri #Onur Özsu sahne fiyatı #Onur Özsu sahne konser fiyatı #Onur Özsu konser fiyatı ne kadar #Onur Özsu belediye festival ücreti #Onur Özsu İmza günü ücreti #Onur Özsu sahne menajeri #Onur Özsu ulaşım #Onur Özsu menajerlik ulaşım #Onur Özsu menajeri kim #Onur Özsu yılbaşı konser fiyatı #Onur Özsu mail adresi #Onur Özsu menajer iletişim #Onur Özsu konser ücreti #Onur Özsu belediye konser fiyatı #Onur Özsu festival konser fiyatı #Onur Özsu menajerlik şirketi #Onur Özsu telefon numarası #Onur Özsu menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless