Onurr

Anasayfa >   Sanatçılar >   Onurr

Onurr
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Onur Özdemir ya da sahne adıyla Onurr, 17 Eylül 1981 Bursa doğumludur.Lise eğitimini Bursa Fen lisesinde tamamlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümü mezunudur.

Onurr, 1999 yılında kurduğu ‘’Sakin’’ grubu ile müzik dünyasına giriş yapmıştır.Grup, 2008 yılında ‘’Hayat’’  adlı ilk ve tek stüdyo albümünü yayınlar.2011 yılında ise ‘’Bizim Büyük Çaresizliğimiz’’ filminin müziklerini yaparlar. Ardından ‘’Sakin’’ grubu dağılır ve Onurr müzik çalışmalarına ara verir. Daha sonra Alper Narman ile tanışarak söz yazmaya başlar.

Ayşe Hatun Önal, Sezen Aksu, Ebru Gündeş, Hadise, Ferhat Göçer, Gülşen, Murat Dalkılıç, Murat Boz ve Mustafa Ceceli gibi Türk pop müziğinin usta isimlerine şarkılar vermiştir.

2015'te Ayşe Hatun Önal'ın ‘’Güm Güm’’ isimli single çalışmasında düet yaparak müzik piyasasına yeniden döner. Ardından Onurr adıyla ‘’Artist’’, ‘’Aşıklar Ölmez’’ ve ‘’Ruj’’ adlı single çalışmalarını yayınladı.

2017 yılında ‘’Bir Kahramanlık Hikayesi’’ adlı albümü yayınlanmıştır.Yedi şarkıdan oluşan albümde, şarkıların ikisi pop müziğin kraliçesi Sezen Aksu’ya aittir.

 Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Onurr menajer, Onurr konser fiyatı, Onurr menajerlik, Onurr sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Onurr Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.onurrmusic.com/

Facebook: https://www.facebook.com/OnurrOfficial

Twitter: https://twitter.com/onurr_official

İnstagram:: https://www.instagram.com/onurr.official

Bu sayfadan Onurr menajeri, Onurr web sitesi, Onurr iletişim, Onurr konser fiyatı, Onurr konser bedeli, Onurr konser kaşesi, Onurr organizasyonu, Onurr menajerlik firması, Onurr menejeri, Onurr sahne fiyatı, Onurr sahne konser fiyatı, Onurr konser fiyatı ne kadar, Onurr belediye festival ücreti, Onurr İmza günü ücreti, Onurr sahne menajeri, Onurr ulaşım, Onurr menajeri, Onurr menajerlik ulaşım, Onurr menajeri kim, Onurr yılbaşı konser fiyatı, Onurr mail adresi, Onurr menajer iletişim, Onurr konser ücreti, Onurr belediye konser fiyatı, Onurr festival konser fiyatı, Onurr menajerlik şirketi, Onurr telefon numarası, Onurr menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Onurr menajeri #Onurr web sitesi #Onurr iletişim #Onurr konser fiyatı #Onurr konser bedeli #Onurr konser kaşesi #Onurr organizasyonu #Onurr menajerlik firması #Onurr menejeri #Onurr sahne fiyatı #Onurr sahne konser fiyatı #Onurr konser fiyatı ne kadar #Onurr belediye festival ücreti #Onurr İmza günü ücreti #Onurr sahne menajeri #Onurr ulaşım #Onurr menajeri #Onurr menajerlik ulaşım #Onurr menajeri kim #Onurr yılbaşı konser fiyatı #Onurr mail adresi #Onurr menajer iletişim #Onurr konser ücreti #Onurr belediye konser fiyatı #Onurr festival konser fiyatı #Onurr menajerlik şirketi #Onurr telefon numarası #Onurr menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless