Özgür Alter

Anasayfa >   Sanatçılar >   Özgür Alter

Özgür Alter
TARZ: Arabesk/Fantezi
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


17 Ocak 1979 Van doğumludur. Çocukluğunda İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Burhan Çaçan ve Ferdi Tayfur dinleyerek onların şarkılarını söylermiş. Sesinin gücünü askerlik döneminde keşfeden Özgür Alter, askerliğini yaptıktan sonra birçok farklı şehirde sahne almaya başlamış.

2011 yılında ‘’Ayda Hüzün’’ adlı ilk albümünü yayınlar.2015 yılında sözleri ve müzikleri kendisine ait olan 12 şarkılık ‘’Repertuar’’ adlı albümünü piyasaya sürdü.Bakışların Bir Ok Sanki", "Diyarbakır Yolunda" , "Yalan" şarkılarına kattığı kendine has yorumu ile büyük beğeni topladı.

2018 yılında ‘’Efkar’’ adlı albümünü yayınladı. Albümde sözü ve bestesi Ferdi Tayfur’a ait olan  “Bana da Söyle’’ şarkısı da yer alıyor. Albümün yönetmenliği Samim Sakaryalı ve Necip Gülsün tarafından yapılmış, aranjeleri ise Caner Tepecik ve Göksel Kamçı’ya aittir.

Arabesk müziğin yükselen yıldızı sanatçımız, Süper Tv’de yayınlanan ‘’Özgür Alter’le Özgürce Melodiler’’ adıyla kendi eğlence programını yapmış, ayrıca Şafak Sezer’in teklifi ile ‘’Ketenpere’’ adlı filmde, Hakan Ural ve Seda Sayan ile birlikte rol almıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Özgür Alter menajer, Özgür Alter konser fiyatı, Özgür Alter menajerlik, Özgür Alter sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan Özgür Alter menajeri, Özgür Alter web sitesi, Özgür Alter iletişim, Özgür Alter konser fiyatı, Özgür Alter konser bedeli, Özgür Alter konser kaşesi, Özgür Alter organizasyonu, Özgür Alter menajerlik firması, Özgür Alter menejeri, Özgür Alter sahne fiyatı, Özgür Alter sahne konser fiyatı, Özgür Alter konser fiyatı ne kadar, Özgür Alter belediye festival ücreti, Özgür Alter İmza günü ücreti, Özgür Alter sahne menajeri, Özgür Alter ulaşım, Özgür Alter menajerlik ulaşım, Özgür Alter menajeri kim, Özgür Alter yılbaşı konser fiyatı, Özgür Alter mail adresi, Özgür Alter menajer iletişim, Özgür Alter konser ücreti, Özgür Alter belediye konser fiyatı, Özgür Alter festival konser fiyatı, Özgür Alter menajerlik şirketi, Özgür Alter telefon numarası, Özgür Alter menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Özgür Alter menajeri #Özgür Alter web sitesi #Özgür Alter iletişim #Özgür Alter konser fiyatı #Özgür Alter konser bedeli #Özgür Alter konser kaşesi #Özgür Alter organizasyonu #Özgür Alter menajerlik firması #Özgür Alter menejeri #Özgür Alter sahne fiyatı #Özgür Alter sahne konser fiyatı #Özgür Alter konser fiyatı ne kadar #Özgür Alter belediye festival ücreti #Özgür Alter İmza günü ücreti #Özgür Alter sahne menajeri #Özgür Alter ulaşım #Özgür Alter menajerlik ulaşım #Özgür Alter menajeri kim #Özgür Alter yılbaşı konser fiyatı #Özgür Alter mail adresi #Özgür Alter menajer iletişim #Özgür Alter konser ücreti #Özgür Alter belediye konser fiyatı #Özgür Alter festival konser fiyatı #Özgür Alter menajerlik şirketi #Özgür Alter telefon numarası #Özgür Alter menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless