Pamela

Anasayfa >   Sanatçılar >   Pamela

Pamela
TARZ: Pop/Rock
Ekip: 12 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Amerikalı bir baba ve türk bir annenin kızı olan Pamela (Spence) 23 Şubat 1973 Almanya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezundur.15 yaşında annesi ile birlikte Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

Küçük bir müzik grubu kurarak müzik kariyerine başlayan Pamela, daha sonra Pam’s Band” adıyla kendi grubunu kurmuştur. Başarılı sanatçımız ayrıca bir süre Teoman’ın vokalistliğini yapmıştır. Lahmacun ve Pizza, Gönül Salıncağı ve Sil Baştan dizilerinde, Kısık Ateşte ve Vay Arkadaş adlı sinema filmlerinde rol almıştır. 2004 yılında ‘’Mucizeler komedisi’’ adlı müzikalde rol almıştır.

İlk albümü ‘’eğer Dinlersen’’ 2002 yılında yayınlandı.2004 yılında ikinci albümü ‘’Şehir Rehberi’’ yayınlandı.2006 yılında üçüncü albümü ‘’Cehennet’’ yayınlandı.2010 yılında ‘’Stil Zengini’’ adlı elektronik müzik albümünü yayınladı.

Ayrılamayız Biz, Şuna da Bak, Kısık Ateşte, İstanbul, Aşk Sevgiden Beter, Veda Busesi gibi birçok hit şarkısı bulunan Pamela,  Teoman, Gripin, Cem Adrian, Ümit Besen ve Tuna Kiremitçi gibi önemli isimlerle düet yapmıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Pamela menajer, Pamela  konser fiyatı, Pamela menajerlik, Pamela sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Pamela Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.pamelaspence.com

Twitter: https://twitter.com/pamela_spence

İnstagram: https://www.instagram.com/pembekeci/

Bu sayfadan Pamela menajeri, Pamela web sitesi, Pamela iletişim, Pamela konser fiyatı, Pamela konser bedeli, Pamela konser kaşesi, Pamela organizasyonu, Pamela menajerlik firması, Pamela menejeri, Pamela sahne fiyatı, Pamela sahne konser fiyatı, Pamela konser fiyatı ne kadar, Pamela belediye festival ücreti, Pamela İmza günü ücreti, Pamela sahne menajeri, Pamela ulaşım, Pamela menajeri, Pamela menajerlik ulaşım, Pamela menajeri kim, Pamela yılbaşı konser fiyatı, Pamela mail adresi, Pamela menajer iletişim, Pamela konser ücreti, Pamela belediye konser fiyatı, Pamela festival konser fiyatı, Pamela menajerlik şirketi, Pamela telefon numarası, Pamela menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Pamela menajeri #Pamela web sitesi #Pamela iletişim #Pamela konser fiyatı #Pamela konser bedeli #Pamela konser kaşesi #Pamela organizasyonu #Pamela menajerlik firması #Pamela menejeri #Pamela sahne fiyatı #Pamela sahne konser fiyatı #Pamela konser fiyatı ne kadar #Pamela belediye festival ücreti #Pamela İmza günü ücreti #Pamela sahne menajeri #Pamela ulaşım #Pamela menajeri #Pamela menajerlik ulaşım #Pamela menajeri kim #Pamela yılbaşı konser fiyatı #Pamela mail adresi #Pamela menajer iletişim #Pamela konser ücreti #Pamela belediye konser fiyatı #Pamela festival konser fiyatı #Pamela menajerlik şirketi #Pamela telefon numarası #Pamela menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless