Pera

Anasayfa >   Sanatçılar >   Pera

Pera
TARZ: Alternatif Rock
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


2008 yılında kurulan rock grubu Pera, Ankaralı bir müzik grup olmasına rağmen İstanbul ile ilgili bir ismi tercih etmiştir.

Grup üyelerinden; Gökhan Mandır: Grupta gitarvokal yapıyor. 11 Ocak 1982 İstanbul doğumludur. Müziğe ortaokul yıllarında başlamıştır.
Kaya Sevinç: Grupta gitar çalıyor.21 Mayıs 1978 Ankara doğumlu. 20 yaşlarındayken gitar çalmaya başlamış. Bir dönem Ankara’da kurduğu stüdyosunda birçok prodüksiyon ve kayıt çalışmasında bulunmuş.
Hakan Ünalan: Grupta davul çalıyor.10 Mayıs 1982 İzmir doğumlu. Lise döneminde bir rock grubunun davulcusun dinlemiş ve çok etkilenmiştir. Sinema TV mezunudur.
Barış Ceylan: Grupta bas gitar çalıyor.24 Eylül 1984 Ankara doğumlu. İlkokul dönemlerinde Hasan Cihat Örter ’den gitar dersleri almış.2015 yılında Pera grubuna katılmıştır.

Efsane dörtlünün ilk albümleri 2011 yılında  ‘’Bir Başka Dünya’’ adıya yayınlanmıştır.

Müziklerinde alternatif rock, soft rock ve nu-metal etkileri bulunan grup, Kuzey Güney, 2 Yaka Bir İsmail, 20 Dakika, Babam Sınıfta Kaldı, Güneşi Beklerken ve Medcezir gibi dizilerde şarkılarıyla yer almıştır. 

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Pera menajer, Pera konser fiyatı, Pera menajerlik, Pera  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Pera Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://peraband.com

Facebook: https://www.facebook.com/peraband

Twitter: https://twitter.com/peraband

İnstagram: https://www.instagram.com/peraband/

Bu sayfadan Pera menajeri, Pera web sitesi, Pera iletişim, Pera konser fiyatı, Pera konser bedeli, Pera konser kaşesi, Pera organizasyonu, Pera menajerlik firması, Pera menejeri, Pera sahne fiyatı, Pera sahne konser fiyatı, Pera konser fiyatı ne kadar, Pera belediye festival ücreti, Pera İmza günü ücreti, Pera sahne menajeri, Pera ulaşım, Pera menajeri, Pera menajerlik ulaşım, Pera menajeri kim, Pera yılbaşı konser fiyatı, Pera mail adresi, Pera menajer iletişim, Pera konser ücreti, Pera belediye konser fiyatı, Pera festival konser fiyatı, Pera menajerlik şirketi, Pera telefon numarası, Pera menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Pera menajeri #Pera web sitesi #Pera iletişim #Pera konser fiyatı #Pera konser bedeli #Pera konser kaşesi #Pera organizasyonu #Pera menajerlik firması #Pera menejeri #Pera sahne fiyatı #Pera sahne konser fiyatı #Pera konser fiyatı ne kadar #Pera belediye festival ücreti #Pera İmza günü ücreti #Pera sahne menajeri #Pera ulaşım #Pera menajeri #Pera menajerlik ulaşım #Pera menajeri kim #Pera yılbaşı konser fiyatı #Pera mail adresi #Pera menajer iletişim #Pera konser ücreti #Pera belediye konser fiyatı #Pera festival konser fiyatı #Pera menajerlik şirketi #Pera telefon numarası #Pera menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless