Redd

Anasayfa >   Sanatçılar >   Redd

Redd
TARZ: Pop/Rock
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1996 yılında Doğan Duru, Güneş duru ,Berke Hatipoğlu ve İlke Hatipoğlu tarafından kurulmuştur.2010 yılında gruba Berke Özgümüş katılmıştır.Grup Ten ve Red adıyla İstanbul’da birçok önemli mekanda İngilizce rock müzik yapmışlardır.

2014 yılında Berke ve İlke Hatipoğlu gruptan ayrılmış ve Redd grubu, yola Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş olarak devam etmişlerdir. Redd'in solisti Doğan Duru Redd'in solisti olmasının yanı sıra grubun şarkı sözlerinin tamamını yazmış ve müziklerinin çok büyük bölümünü bestelemiştir.

İlk albümleri 50/50 2005 yılında yayınlandı. Albümde yer alan "Nefes Bile Almadan" şarkısı, Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı "Aşk Tesadüfleri Sever" filminde kullanıldı.2006 yılında yayınlanan "Kirli Suyunda Parıltılar" albümündeki şarkılardan "Prensesin Uykusu", Çağan Irmak’ın  "Prensesin Uykusu" filmine ilham kaynağı olmuştur.

2016 yılında ‘’Mükemmel Boşluk’’ adlı altıncı albümleri yayınladı. Grubun; Seni Buldum, Dünya, Falan Filan, Mutlu Olmak İçin, Hala Aşk Var Mı?, Beni Sevdi Benden Çok, Bir Yol Bulursun, Her Neyse, Boşver gibi birçok hit şarkısı bulunuyor.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Redd menajer, Redd konser fiyatı, Redd menajerlik, Redd sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan Redd menajeri, Redd web sitesi, Redd iletişim, Redd konser fiyatı, Redd konser bedeli, Redd konser kaşesi, Redd organizasyonu, Redd menajerlik firması, Redd menejeri, Redd sahne fiyatı, Redd sahne konser fiyatı, Redd konser fiyatı ne kadar, Redd belediye festival ücreti, Redd İmza günü ücreti, Redd sahne menajeri, Redd ulaşım, Redd menajerlik ulaşım, Redd menajeri kim, Redd yılbaşı konser fiyatı, Redd mail adresi, Redd menajer iletişim, Redd konser ücreti, Redd belediye konser fiyatı, Redd festival konser fiyatı, Redd menajerlik şirketi, Redd telefon numarası, Redd menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Redd menajeri #Redd web sitesi #Redd iletişim #Redd konser fiyatı #Redd konser bedeli #Redd konser kaşesi #Redd organizasyonu #Redd menajerlik firması #Redd menejeri #Redd sahne fiyatı #Redd sahne konser fiyatı #Redd konser fiyatı ne kadar #Redd belediye festival ücreti #Redd İmza günü ücreti #Redd sahne menajeri #Redd ulaşım #Redd menajerlik ulaşım #Redd menajeri kim #Redd yılbaşı konser fiyatı #Redd mail adresi #Redd menajer iletişim #Redd konser ücreti #Redd belediye konser fiyatı #Redd festival konser fiyatı #Redd menajerlik şirketi #Redd telefon numarası #Redd menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless