Sagopa Kajmer

Anasayfa >   Sanatçılar >   Sagopa Kajmer

Sagopa Kajmer
TARZ: Rap
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Asıl adı Yunus Özyavuz olan bizlerin bildiği ismiyile Sagopa Kajmer 17 Ağustos 1978 Samsun doğumludur. Yerel bir radyoda Dj'lik yaparak müzik hayatına giriş yapmış. Daha sonra eğitimi için İstanbul'a taşınmış. Sanatçımız   İstanbul Üniversitesi Fars Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur.
1999 yılında Kuvvetmira adlı rap grubunu kurmuş ve grupta ''Silahsız Kuvvet'' adıyla yer almıştır. 1999 yılında yayınlanan türkçe Rap dünyasının gelmiş geçmiş en büyük toplama albümü olan ''Yeraltı Operasyonu''nda yer almıştır.
2002 yılında ''Silahsız Kuvvet'' ismi yerine Sagopa Kajmer ismini başlamış ve aynı adlı albümü piyasaya sürmüştür. 2005'te kendi plak şirketi Melankolia Müzik'i kurmuştur.
Yunus Özyavuz Sagopa Kajmer'in anlamını üniversite dönemlerinde okuduğu bir makaleden etkilenerek şöyle açıklamıştır; Mısır'da piramitlerde araştırma yapan bir bilim adamı içeride olan biteni hiyeroglif olarak yazıyor ve daha sonra da orada hayatını kaybediyor.Yıllar sonra bu keşifleri yapan insanın, Sagopa piramidinin keşfiettiğini, yapan insanın Kajmeri isminde birisi olduğunu ortaya çıkarıyorlar.
 G.O.R.A. filminin müziklerini yapan Sagopa Kajmer, yazdığı sözlerde Ömer Hayyam, Firdevsî ve Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî'nin eserlerinden etkilendiğini belirtmiştir. 

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Sagopa Kajmer menajer, Sagopa Kajmer konser fiyatı, Sagopa Kajmer menajerlik, Sagopa Kajmer sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sagopa Kajmer Sosyal Medya Hesapları;
Twitter:https://twitter.com/sagopakajmerrap    
İnstagram:https://www.instagram.com/sagopakajmer_resmi/

Bu sayfadan Sagopa Kajmer menajeri, Sagopa Kajmer web sitesi, Sagopa Kajmer iletişim, Sagopa Kajmer konser fiyatı, Sagopa Kajmer konser bedeli, Sagopa Kajmer konser kaşesi, Sagopa Kajmer organizasyonu, Sagopa Kajmer menajerlik firması, Sagopa Kajmer menejeri, Sagopa Kajmer sahne fiyatı, Sagopa Kajmer sahne konser fiyatı, Sagopa Kajmer konser fiyatı ne kadar, Sagopa Kajmer belediye festival ücreti, Sagopa Kajmer İmza günü ücreti, Sagopa Kajmer sahne menajeri, Sagopa Kajmer ulaşım, Sagopa Kajmer menajeri, Sagopa Kajmer menajerlik ulaşım, Sagopa Kajmer menajeri kim, Sagopa Kajmer yılbaşı konser fiyatı, Sagopa Kajmer mail adresi, Sagopa Kajmer menajer iletişim, Sagopa Kajmer konser ücreti, Sagopa Kajmer belediye konser fiyatı, Sagopa Kajmer festival konser fiyatı, Sagopa Kajmer menajerlik şirketi, Sagopa Kajmer telefon numarası, Sagopa Kajmer menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Sagopa Kajmer menajeri #Sagopa Kajmer web sitesi #Sagopa Kajmer iletişim #Sagopa Kajmer konser fiyatı #Sagopa Kajmer konser bedeli #Sagopa Kajmer konser kaşesi #Sagopa Kajmer organizasyonu #Sagopa Kajmer menajerlik firması #Sagopa Kajmer menejeri #Sagopa Kajmer sahne fiyatı #Sagopa Kajmer sahne konser fiyatı #Sagopa Kajmer konser fiyatı ne kadar #Sagopa Kajmer belediye festival ücreti #Sagopa Kajmer İmza günü ücreti #Sagopa Kajmer sahne menajeri #Sagopa Kajmer ulaşım #Sagopa Kajmer menajeri #Sagopa Kajmer menajerlik ulaşım #Sagopa Kajmer menajeri kim #Sagopa Kajmer yılbaşı konser fiyatı #Sagopa Kajmer mail adresi #Sagopa Kajmer menajer iletişim #Sagopa Kajmer konser ücreti #Sagopa Kajmer belediye konser fiyatı #Sagopa Kajmer festival konser fiyatı #Sagopa Kajmer menajerlik şirketi #Sagopa Kajmer telefon numarası #Sagopa Kajmer menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless