Sami Yusuf

Anasayfa >   Sanatçılar >   Sami Yusuf

Sami Yusuf
TARZ: Tasavvuf /Dini
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1980 İran Tebriz doğumludur.3 yaşındayken ailesi ile birlikte İngiltere'ye yerleşmiştir.Azerbaycan kökenli Sami Yusuf, müzisyen bir aileden gelmektedir.Babası  şair,bestekâr ve müzisyendir.İlk müzik eğitimini babasından almıştır.
2003 yılında ilk albümü ''Al Muallim''i piyasaya sürmüştür. 
Davudi sesi ve güçlü yorumuyla, 7 den 70 e kadar değisik kültür ve millettlerden birçok hayranı olan Sami Yusuf, yaptığı müzikte İngiliz,Arap ve Azeri kültürünün ve daha birçok kültürün etkisi olduğunu söylemektedir.
Sadece Türkiye'de değil, hemen hemen tüm islam ülkelerinde ve ayrıca Amerika, Avrupa ve Avustralya kıtasında da büyük bir dinleyici potansiyeline hitap eden sanatçımız, bugüne kadar 34 Milyon albüm satmıştır.
2007 yılında Time Dergisi'ne ''İslam'ın En Büyük İslam Pop-Rock Yıldızı'' olarak dergiye kapak olmuştur.2011 yılında Birleşmiş Milletler Ünlü Gönüllüsü Ortakları arasına seçilmiş, Dünya Gıda Programı (WFP) adına yardım kampanyalarında görev almıştır.
2013 yılında, Haiyan tayfunu’nun vurduğu Filipinler’deki afetzedelere yardım amaçlı WFP öncülüğünde Live Feed Philippines Kampanyası başlatmıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Sami Yusuf menajer, Sami Yusuf konser fiyatı, Sami Yusuf menajerlik, Sami Yusuf sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sami Yusuf Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://samiyusufofficial.com/
Facebook:https://www.facebook.com/SamiYusuf/
Twitter:https://twitter.com/samiyusuf
İnstagram:https://www.instagram.com/samiyusuf/

Bu sayfadan Sami Yusuf menajeri, Sami Yusuf web sitesi, Sami Yusuf iletişim, Sami Yusuf konser fiyatı, Sami Yusuf konser bedeli, Sami Yusuf konser kaşesi, Sami Yusuf organizasyonu, Sami Yusuf menajerlik firması, Sami Yusuf menejeri, Sami Yusuf sahne fiyatı, Sami Yusuf sahne konser fiyatı, Sami Yusuf konser fiyatı ne kadar, Sami Yusuf belediye festival ücreti, Sami Yusuf İmza günü ücreti, Sami Yusuf sahne menajeri, Sami Yusuf ulaşım, Sami Yusuf menajeri, Sami Yusuf menajerlik ulaşım, Sami Yusuf menajeri kim, Sami Yusuf yılbaşı konser fiyatı, Sami Yusuf mail adresi, Sami Yusuf menajer iletişim, Sami Yusuf konser ücreti, Sami Yusuf belediye konser fiyatı, Sami Yusuf festival konser fiyatı, Sami Yusuf menajerlik şirketi, Sami Yusuf telefon numarası, Sami Yusuf menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Sami Yusuf menajeri #Sami Yusuf web sitesi #Sami Yusuf iletişim #Sami Yusuf konser fiyatı #Sami Yusuf konser bedeli #Sami Yusuf konser kaşesi #Sami Yusuf organizasyonu #Sami Yusuf menajerlik firması #Sami Yusuf menejeri #Sami Yusuf sahne fiyatı #Sami Yusuf sahne konser fiyatı #Sami Yusuf konser fiyatı ne kadar #Sami Yusuf belediye festival ücreti #Sami Yusuf İmza günü ücreti #Sami Yusuf sahne menajeri #Sami Yusuf ulaşım #Sami Yusuf menajeri #Sami Yusuf menajerlik ulaşım #Sami Yusuf menajeri kim #Sami Yusuf yılbaşı konser fiyatı #Sami Yusuf mail adresi #Sami Yusuf menajer iletişim #Sami Yusuf konser ücreti #Sami Yusuf belediye konser fiyatı #Sami Yusuf festival konser fiyatı #Sami Yusuf menajerlik şirketi #Sami Yusuf telefon numarası #Sami Yusuf menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless