Selami Bilgiç

Anasayfa >   Sanatçılar >   Selami Bilgiç

Selami Bilgiç
TARZ: DJ
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Selami Bilgiç, 1981 yılında Eskişehir’de doğmuştur.1996 yılında radyoculuğa başlar. Radyoculuk yanında club Dj’liği de yapar. Birçok ünlü gece kulübünde ve özel partilerde yaptığı müzikle müzikseverlerin beğenisini kazanan sanatçımız, müzik sektörüne sayısız remix ve aranje yapmıştır.

Selami Bilgiç, Doğuş Grubu radyolarının yaklaşık olarak 11 yıl Prodüksiyon Müdürlüğünü yapmıştır. Ek olarak Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü Kyle Minogue,Lady Gaga,Justin Bieber ve Rihanna ile aynı sahnede performans göstermiştir.

Soner Arıca ‘’Dönsen Bile’’ şarkısında düet çalışması yapmıştır.

 Selami Bilgiç, DJ olmak isteyenler için Serdar Ayyıldız ile birlikte  Avrupa’nın en büyük Dj okullarından olan “İstanbul Dj Academy” i kurmuştur.

Reklam ve sinema sektörüne dublaj da yapan sanatçımız,  kurumsal ses olarak da sektörde çalışmalarına devam etmektedir.

Başarılı Dj Selami Bilgiç 2016 yılında “Çocuk Diskosu” adıyla çocuklara yönelik bir projeye imza atmıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Selami Bilgiç menajer, Selami Bilgiç konser fiyatı, Selami Bilgiç menajerlik, Selami Bilgiç sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Selami Bilgiç Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.selamibilgic.com

Facebook: https://www.facebook.com/DJSelamiBilgic/

Twitter: https://twitter.com/selamibilgic

İnstagram: https://www.instagram.com/selamibilgic/

YouTube: https://www.youtube.com/DjSelamiBilgic

Bu sayfadan Selami Bilgiç menajeri, Selami Bilgiç web sitesi, Selami Bilgiç iletişim, Selami Bilgiç konser fiyatı, Selami Bilgiç konser bedeli, Selami Bilgiç konser kaşesi, Selami Bilgiç organizasyonu, Selami Bilgiç menajerlik firması, Selami Bilgiç menejeri, Selami Bilgiç sahne fiyatı, Selami Bilgiç sahne konser fiyatı, Selami Bilgiç konser fiyatı ne kadar, Selami Bilgiç belediye festival ücreti, Selami Bilgiç İmza günü ücreti, Selami Bilgiç sahne menajeri, Selami Bilgiç ulaşım, Selami Bilgiç menajeri, Selami Bilgiç menajerlik ulaşım, Selami Bilgiç menajeri kim, Selami Bilgiç yılbaşı konser fiyatı, Selami Bilgiç mail adresi, Selami Bilgiç menajer iletişim, Selami Bilgiç konser ücreti, Selami Bilgiç belediye konser fiyatı, Selami Bilgiç festival konser fiyatı, Selami Bilgiç menajerlik şirketi, Selami Bilgiç telefon numarası, Selami Bilgiç menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Selami Bilgiç menajeri #Selami Bilgiç web sitesi #Selami Bilgiç iletişim #Selami Bilgiç konser fiyatı #Selami Bilgiç konser bedeli #Selami Bilgiç konser kaşesi #Selami Bilgiç organizasyonu #Selami Bilgiç menajerlik firması #Selami Bilgiç menejeri #Selami Bilgiç sahne fiyatı #Selami Bilgiç sahne konser fiyatı #Selami Bilgiç konser fiyatı ne kadar #Selami Bilgiç belediye festival ücreti #Selami Bilgiç İmza günü ücreti #Selami Bilgiç sahne menajeri #Selami Bilgiç ulaşım #Selami Bilgiç menajeri #Selami Bilgiç menajerlik ulaşım #Selami Bilgiç menajeri kim #Selami Bilgiç yılbaşı konser fiyatı #Selami Bilgiç mail adresi #Selami Bilgiç menajer iletişim #Selami Bilgiç konser ücreti #Selami Bilgiç belediye konser fiyatı #Selami Bilgiç festival konser fiyatı #Selami Bilgiç menajerlik şirketi #Selami Bilgiç telefon numarası #Selami Bilgiç menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless