Serdar Ortaç

Anasayfa >   Sanatçılar >   Serdar Ortaç

Serdar Ortaç
TARZ: Pop
Ekip: 20 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Serdar Ortaç, 16 Şubat 1970 İstanbul doğumludur.
1993 senesinde İstanbul’da özel radyolarda program yapımcılığı ve sunuculuğu yapmıştır.
1994 yıılnda ilk albümü "Aşk İçin" ile müzik dünyasına merhaba der ve  "Karabiberim" ile şarkısı ile uzun süre gündemde kalır.Serdar Ortaç bu başarısı ile 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" ödülünü kazanmıştır.
1997 yılında  Meksika'da İspanyolca olan "Loco Para Amar" adlı  albümü yayınlamıştır.
2014 yılında 20.Sanat Yılına özel olarak hazırladığı 16. albümü "Bana Göre Aşk" yayınlandı. Bu albümde Tolga Kılıç, Murat Yeter, İskender Paydaş, Mert Ekren, Suat Aydoğan gibi aranjörler ile çalışmıştır.
 2005 yılında şiir, şarkı sözü ve anılarından oluşan ''Bu Şarkılar Kimin İçin'' kitabı yayınlanmıştır.
 Beste fabrikası" olarak anılan Serdar Ortaç, Türkiye'nin önemli isimlerinden Muazzez Abacı,Sibel Can,Demet Akalın, Ebru Gündeş,Yılmaz morgül, Coşkun Sabah,Seren Serengil, Emel Müftüoğlu,Hülya Avşar, Fatih Ürek,Gülben Ergen,Aşkın Nur Yengi,Burhan Çaçan ve birçok ünlü isme şarkılarını vermiştir.
Yazdığı ve bestelediği şarkılar her zaman hit şarkılar arasında yer alan sanatçımız, Hande Yener ile ''İki Deli'' adlı şarkıda düet yapmıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Serdar Ortaç menajer, Serdar Ortaç fiyatı, Serdar Ortaç menajerlik, Serdar Ortaç sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Serdar Ortaç Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.serdarortac.net/
Facebook:https://www.facebook.com/serdarortac.net
Twitter:https://twitter.com/serdarortacs
İnstagram:https://www.instagram.com/serdarsortac/

 

Bu sayfadan Serdar Ortaç menajeri, Serdar Ortaç web sitesi, Serdar Ortaç iletişim, Serdar Ortaç konser fiyatı, Serdar Ortaç konser bedeli, Serdar Ortaç konser kaşesi, Serdar Ortaç organizasyonu, Serdar Ortaç menajerlik firması, Serdar Ortaç menejeri, Serdar Ortaç sahne fiyatı, Serdar Ortaç sahne konser fiyatı, Serdar Ortaç konser fiyatı ne kadar, Serdar Ortaç belediye festival ücreti, Serdar Ortaç İmza günü ücreti, Serdar Ortaç sahne menajeri, Serdar Ortaç ulaşım, Serdar Ortaç menajeri, Serdar Ortaç menajerlik ulaşım, Serdar Ortaç menajeri kim, Serdar Ortaç yılbaşı konser fiyatı, Serdar Ortaç mail adresi, Serdar Ortaç menajer iletişim, Serdar Ortaç konser ücreti, Serdar Ortaç belediye konser fiyatı, Serdar Ortaç festival konser fiyatı, Serdar Ortaç menajerlik şirketi, Serdar Ortaç telefon numarası, Serdar Ortaç menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Serdar Ortaç menajeri #Serdar Ortaç web sitesi #Serdar Ortaç iletişim #Serdar Ortaç konser fiyatı #Serdar Ortaç konser bedeli #Serdar Ortaç konser kaşesi #Serdar Ortaç organizasyonu #Serdar Ortaç menajerlik firması #Serdar Ortaç menejeri #Serdar Ortaç sahne fiyatı #Serdar Ortaç sahne konser fiyatı #Serdar Ortaç konser fiyatı ne kadar #Serdar Ortaç belediye festival ücreti #Serdar Ortaç İmza günü ücreti #Serdar Ortaç sahne menajeri #Serdar Ortaç ulaşım #Serdar Ortaç menajeri #Serdar Ortaç menajerlik ulaşım #Serdar Ortaç menajeri kim #Serdar Ortaç yılbaşı konser fiyatı #Serdar Ortaç mail adresi #Serdar Ortaç menajer iletişim #Serdar Ortaç konser ücreti #Serdar Ortaç belediye konser fiyatı #Serdar Ortaç festival konser fiyatı #Serdar Ortaç menajerlik şirketi #Serdar Ortaç telefon numarası #Serdar Ortaç menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless