Sibel Can

Anasayfa >   Sanatçılar >   Sibel Can

Sibel Can
TARZ: Arabesk/Fantezi
Ekip: 28 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Sibel Can, 1 Ağustos 1970 İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğretiminin ardından babasının da etkisiyle müzik ve dansla ilgilenmeye başlamış. Keman sanatçısı olan babası Engin Cangüre ile yurtiçi ve yurtdışında birçok turnede solist ve oryantal olarak yer aldı.

Sibel Can, Mustafa Erses, Baki Duyarlar, Mustafa Taşpınarlı, Halil Karaduman  ve  Ergin Kızılay' dan Türk Sanat Müziği almış,  17 yaşında assolist olarak sahnelerde yer almıştır.

1987 yılında İlk albümü ‘’Günah Bize’’ yayınlandı. Albümün yapımcılığını Orhan Gencebay üstlenmiştir.

2016 yılında ‘’Arabesque’ adlı albümünü yayınladı. Albümde, efsane besteci Burhan Bayar'ın 80'li yıllara damga vuran ‘Gülüm Benim’, 'Sevmek', 'Bu da Geçer', 'Mavi Mavi' , 'Seninle ilk defa' , 'Yalnızım dostlarım', 'Mutlu Ol Yeter', 'Hasret Rüzgârları', 'Benim Hatım', 'Gurbet Geceleri' gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Müzik ve dans ile başlayan kariyerini oyunculukta taçlandıran sanatçımız, Kaldırım Çiçeği, Gülüm, Sibel, Bize Ne Oldu, Berivan, Saklambaç, Papatya ile Karabiber, Ahh İstanbul, Sevdanın Bahçesi gibi dizilerde kamera karşısında da başarısını kanıtlamış, birçok reklam filminde oynamıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Sibel Can menajer, Sibel Can konser fiyatı, Sibel Can menajerlik, Sibel Can sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sibel Can Sosyal Medya Hesapları;

Web: https://www.sibelcan.com.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/SibelCan/

Twitter: https://twitter.com/resmisibelcan

İnstagram: http://instagram.com/sibelcan

Bu sayfadan Sibel Can menajeri, Sibel Can web sitesi, Sibel Can iletişim, Sibel Can konser fiyatı, Sibel Can konser bedeli, Sibel Can konser kaşesi, Sibel Can organizasyonu, Sibel Can menajerlik firması, Sibel Can menejeri, Sibel Can sahne fiyatı, Sibel Can sahne konser fiyatı, Sibel Can konser fiyatı ne kadar, Sibel Can belediye festival ücreti, Sibel Can İmza günü ücreti, Sibel Can sahne menajeri, Sibel Can ulaşım, Sibel Can menajeri, Sibel Can menajerlik ulaşım, Sibel Can menajeri kim, Sibel Can yılbaşı konser fiyatı, Sibel Can mail adresi, Sibel Can menajer iletişim, Sibel Can konser ücreti, Sibel Can belediye konser fiyatı, Sibel Can festival konser fiyatı, Sibel Can menajerlik şirketi, Sibel Can telefon numarası, Sibel Can menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Sibel Can menajeri #Sibel Can web sitesi #Sibel Can iletişim #Sibel Can konser fiyatı #Sibel Can konser bedeli #Sibel Can konser kaşesi #Sibel Can organizasyonu #Sibel Can menajerlik firması #Sibel Can menejeri #Sibel Can sahne fiyatı #Sibel Can sahne konser fiyatı #Sibel Can konser fiyatı ne kadar #Sibel Can belediye festival ücreti #Sibel Can İmza günü ücreti #Sibel Can sahne menajeri #Sibel Can ulaşım #Sibel Can menajeri #Sibel Can menajerlik ulaşım #Sibel Can menajeri kim #Sibel Can yılbaşı konser fiyatı #Sibel Can mail adresi #Sibel Can menajer iletişim #Sibel Can konser ücreti #Sibel Can belediye konser fiyatı #Sibel Can festival konser fiyatı #Sibel Can menajerlik şirketi #Sibel Can telefon numarası #Sibel Can menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless