Sıla

Anasayfa >   Sanatçılar >   Sıla

Sıla
TARZ: Pop
Ekip: 22 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


17 Haziran 1980 Denizli doğumlu Sıla (Gençoğlu)  şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir.
Sahne ve müzik eğtimini lise yıllarında almaya başamış olup,İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi üzerine çalışmıştır.
 Afyon Caz Festivali'nde Neşet Ruacan, Nedim Ruacan ve Nezih Yeşilnil'den oluşan caz orkestrasında solist olarak görev almıştır. 
Kenan Doğulu ile tanışan sanatçımız, yedi yıl boyunca kendisine vokalistlik yapmıştır.
Beş yaşındayken Kendi şarkılarını söyleyen bir şarkıcı olma hayaline kuran Sıla, en büyük hayalinin Andrea Bocelli’yi canlı dinlemek olduğunu söylemişti. Bu hayali gerçek olmakla kalmamış kendisi ünlü tenorla düet de yapmıştır.
“Sıla” dizisinin jenerik müziği ile yüzünden önce sesi meşhur olmuş, geniş kitlelere sesini duyurmayı başarmıştır.
2007 – Sıla, 2009 – İmza, 2010 – Konuşmadığımız Şeyler Var, 2012 – Vaveyla, 2014 - Yeni Ay ve son olarak 2016 - Mürekkep ile altı adet albüm yapmıştır.
 Sıla, kendi albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını tek başına yazmış aynı zamanda ünlü sanatçılarımızdan Ferhat Göçer (Vur kadehi Ustam), Kenan Doğulu (Boğaziçi), Emel Müftüoğlu (Ağla Ağla) şarkıları ile besteci kimliğini ortaya koymuştur.
2016 Spotify'da en çok dinlenen sanatçı ünvanına sahiptir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Sıla menajer, Sıla konser fiyatı, Sıla menajerlik, Sıla sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sıla Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.silagencoglu.com/tr/
Facebook:https://www.facebook.com/Sila.Gencoglu
Twitter:https://twitter.com/silagencoglu
İnstagram:https://www.instagram.com/silagencoglu

 

Bu sayfadan Sıla menajeri, Sıla web sitesi, Sıla iletişim, Sıla konser fiyatı, Sıla konser bedeli, Sıla konser kaşesi, Sıla organizasyonu, Sıla menajerlik firması, Sıla menejeri, Sıla sahne fiyatı, Sıla sahne konser fiyatı, Sıla konser fiyatı ne kadar, Sıla belediye festival ücreti, Sıla İmza günü ücreti, Sıla sahne menajeri, Sıla ulaşım, Sıla menajeri, Sıla menajerlik ulaşım, Sıla menajeri kim, Sıla yılbaşı konser fiyatı, Sıla mail adresi, Sıla menajer iletişim, Sıla konser ücreti, Sıla belediye konser fiyatı, Sıla festival konser fiyatı, Sıla menajerlik şirketi, Sıla telefon numarası, Sıla menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Sıla menajeri #Sıla web sitesi #Sıla iletişim #Sıla konser fiyatı #Sıla konser bedeli #Sıla konser kaşesi #Sıla organizasyonu #Sıla menajerlik firması #Sıla menejeri #Sıla sahne fiyatı #Sıla sahne konser fiyatı #Sıla konser fiyatı ne kadar #Sıla belediye festival ücreti #Sıla İmza günü ücreti #Sıla sahne menajeri #Sıla ulaşım #Sıla menajeri #Sıla menajerlik ulaşım #Sıla menajeri kim #Sıla yılbaşı konser fiyatı #Sıla mail adresi #Sıla menajer iletişim #Sıla konser ücreti #Sıla belediye konser fiyatı #Sıla festival konser fiyatı #Sıla menajerlik şirketi #Sıla telefon numarası #Sıla menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless