Songül Karlı

Anasayfa >   Sanatçılar >   Songül Karlı

Songül Karlı
TARZ: Arabesk/Fantezi
Ekip: 13 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 1991 yılında ilk albümü 'Derman Sendedir' ile büyük beğeni toplamıştır.
Sunucu olarak; Songül Karlı İle Cumartesi (2007) Kanal 7, İki Gönül Bir Olunca (2008) FOX TV, Su Gibi (2008) FOX TV, Songül Karlı ile Yeniden (2014) Kanaltürk ve Bugün Yıldız Benim (2015)Show TV'de yer almıştır.
“Zannetme ki Unutamam” isimli şarkıda Devran İskender ile  yaptığı düet, 2015 Magazin Casusu ödüllerinde ''En İyi Fantazi-Arabesk Düet'' ödülünü almıştır.
Türk halk müziğinin başarılı ismi uzun süre müziğe ara vermiş, ancak ''Hayat Bir Gün'' adlı üç şarkılık yeni bir albümle muhteşem bir dönüş yapmıştır.  
 ''Geleceğin Yok Senin'', ''Dallarımı Kırdılar'' ve ''Hayat Bir Gün'' adlı şarkıların bulunduğu albümün aranjörlüğünü Yıldıray Gürgen yapmıştır. Songül Karlı bu albümde Neşet Abalıoğlu ile düet yapmış ve ''Dallarımı Kırdılar''adlı şarkıya klip çekmiştir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Songül Karlı menajer, Songül Karlı konser fiyatı, Songül Karlı menajerlik, Songül Karlı sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Songül Karlı  Sosyal Medya Hesapları;
Facebook:https://www.facebook.com/SonglKarlii/
Twitter:https://twitter.com/SonglKarli
İnstagram:https://www.instagram.com/songulkarl/

Bu sayfadan Songül Karlı menajeri, Songül Karlı web sitesi, Songül Karlı iletişim, Songül Karlı konser fiyatı, Songül Karlı konser bedeli, Songül Karlı konser kaşesi, Songül Karlı organizasyonu, Songül Karlı menajerlik firması, Songül Karlı menejeri, Songül Karlı sahne fiyatı, Songül Karlı sahne konser fiyatı, Songül Karlı konser fiyatı ne kadar, Songül Karlı belediye festival ücreti, Songül Karlı İmza günü ücreti, Songül Karlı sahne menajeri, Songül Karlı ulaşım, Songül Karlı menajeri, Songül Karlı menajerlik ulaşım, Songül Karlı menajeri kim, Songül Karlı yılbaşı konser fiyatı, Songül Karlı mail adresi, Songül Karlı menajer iletişim, Songül Karlı konser ücreti, Songül Karlı belediye konser fiyatı, Songül Karlı festival konser fiyatı, Songül Karlı menajerlik şirketi, Songül Karlı telefon numarası, Songül Karlı menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Songül Karlı menajeri #Songül Karlı web sitesi #Songül Karlı iletişim #Songül Karlı konser fiyatı #Songül Karlı konser bedeli #Songül Karlı konser kaşesi #Songül Karlı organizasyonu #Songül Karlı menajerlik firması #Songül Karlı menejeri #Songül Karlı sahne fiyatı #Songül Karlı sahne konser fiyatı #Songül Karlı konser fiyatı ne kadar #Songül Karlı belediye festival ücreti #Songül Karlı İmza günü ücreti #Songül Karlı sahne menajeri #Songül Karlı ulaşım #Songül Karlı menajeri #Songül Karlı menajerlik ulaşım #Songül Karlı menajeri kim #Songül Karlı yılbaşı konser fiyatı #Songül Karlı mail adresi #Songül Karlı menajer iletişim #Songül Karlı konser ücreti #Songül Karlı belediye konser fiyatı #Songül Karlı festival konser fiyatı #Songül Karlı menajerlik şirketi #Songül Karlı telefon numarası #Songül Karlı menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless