Tarkan

Anasayfa >   Sanatçılar >   Tarkan

Tarkan
TARZ: Pop
Ekip: 35 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Tarkan (Tevetoğlu ) 17 Ekim 1972 Almanya doğumludur. 1986 yılında ailesiyle beraber Türkiye'ye gelir.İlk olarak Karamürsel Musiki Cemiyeti’nde eğitim alır, ardından Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde Klasik Türk müziği eğitimi alır.
1992 yılında “Yine Sensiz” albümü ile müzik dünyasında hızlı bir giriş yapar.Albümün çıkış şarkısı “Kıl Oldum Abi” kısa sürede ulusal radyoların ve gece kulüplerinin vazgeçilmez gözdesi olur.
Türkiye'nin megastarı Tarkan, 2002 yılında  Türk Milli Futbol Takımı için “Bir Oluruz Yolunda” şarkısını yapmıştır. 
2006 yılında ilk İngilizce albümü ''Come Closer'' yayınlandı. 15 şarkıdan oluşan albüm, Almanya Albüm Listesi'nde 18, İsviçre Albüm Listesi'nde 43, Avusturya Albüm Listesi'nde 50 numaraya kadar yükseldi; Türkiye'deki satış rakamı 110.000 olarak açıklandı.
Bir müzik ikonu haline gelen Tarkan,Şımarık ve Şıkıdım gibi parçalarıyla Avrupa‘da müzik listelerine girmeyi başarmış, başarısıyla tüm dünyada yankılar uyandırmştır.Yurt dışında en fazla albüm satmış sanatçılarımızdan birisidir ve Dünya Müzik Ödülü sahibidir.
Anlatmaya kelimelerin yetmediği muhteşem sesli Tarkan, 2016 yılında ilk Türk Sanat Müziği albümü olan ''Ahde Vefa'''yı piyasaya sürdü.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Tarkan menajer, Tarkan fiyatı, Tarkan menajerlik, Tarkan sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Tarkan Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.tarkan.com/
Facebook:https://www.facebook.com/tarkan/
Twitter:https://twitter.com/Tarkan
İnstagram:https://www.instagram.com/tarkan/
YouTube:https://www.youtube.com/user/Tarkan

Bu sayfadan Tarkan menajeri, Tarkan web sitesi, Tarkan iletişim, Tarkan konser fiyatı, Tarkan konser bedeli, Tarkan konser kaşesi, Tarkan organizasyonu, Tarkan menajerlik firması, Tarkan menejeri, Tarkan sahne fiyatı, Tarkan sahne konser fiyatı, Tarkan konser fiyatı ne kadar, Tarkan belediye festival ücreti, Tarkan İmza günü ücreti, Tarkan sahne menajeri, Tarkan ulaşım, Tarkan menajeri, Tarkan menajerlik ulaşım, Tarkan menajeri kim, Tarkan yılbaşı konser fiyatı, Tarkan mail adresi, Tarkan menajer iletişim, Tarkan konser ücreti, Tarkan belediye konser fiyatı, Tarkan festival konser fiyatı, Tarkan menajerlik şirketi, Tarkan telefon numarası, Tarkan menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Tarkan menajeri #Tarkan web sitesi #Tarkan iletişim #Tarkan konser fiyatı #Tarkan konser bedeli #Tarkan konser kaşesi #Tarkan organizasyonu #Tarkan menajerlik firması #Tarkan menejeri #Tarkan sahne fiyatı #Tarkan sahne konser fiyatı #Tarkan konser fiyatı ne kadar #Tarkan belediye festival ücreti #Tarkan İmza günü ücreti #Tarkan sahne menajeri #Tarkan ulaşım #Tarkan menajeri #Tarkan menajerlik ulaşım #Tarkan menajeri kim #Tarkan yılbaşı konser fiyatı #Tarkan mail adresi #Tarkan menajer iletişim #Tarkan konser ücreti #Tarkan belediye konser fiyatı #Tarkan festival konser fiyatı #Tarkan menajerlik şirketi #Tarkan telefon numarası #Tarkan menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless