Türkan Şoray

Anasayfa >   Sanatçılar >   Türkan Şoray

Türkan Şoray
TARZ: Söyleşi/Etkinlik
Ekip: 4 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Sinemamızın sultanı Türkan Şoray, 28 Haziran 1945 İstanbul doğumludur.1960’lı yıllarda mahalle arkadaşı Emel Yıldız sayesinde sinemaya adım atmıştır. Türker İnanoğlu tarafından keşfedilen güzel sultan, ‘’Köyde Bir Kız Sevdim’’ adlı ilk filmi ile seyirciyi büyülemiştir.

İlk filminden sonra ahu gözlü Sultan Türkan Şoray, yeni film teklifleri almaya başlar ve Türk sinemasının gelmiş geçmiş en güzel ve büyük oyuncularından biri olur. 200'den fazla filmde rol alarak, dünyanın ‘’En Çok Film Çeviren'’ ünvanına sahip olan değerli sanatçımız kariyeri boyunca hep zirvede kalmayı başarmıştır.

1977 yılında çekilen ‘’Selvi Boylum Al Yazmalım’’ Türk sinemasının kült filmleriden biri olmuştur.. 

1990'lı yıllarla dizi çalışmalarına başlamış,  başrollerini Şener Şen ile paylaştığı ‘’İkinci Bahar’’ ve Haluk Bilginer ile paylaştığı ‘’Tatlı Hayat’’ dizisi büyük başarı yakalamıştır.

Türkan Şoray,  oyunculuk kariyeri ve anılarını da anlattığı  ‘’Sinema Benim Aşkım’’ adlı televizyon programında sunuculuk yapmıştır.

 2010 tarihinde UNICEF tarafından  Türkiye iyi niyet elçisi seçilmiştir.

 2016 yılında Türkan Şoray’a Beykent Üniversitesi tarafından fahri doktara ünvanı verilmiştir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Türkan Şoray menajer, Türkan Şoray menajerlik, Türkan Şoray sahne fiyatı, Türkan Şoray etkinlik fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Bu sayfadan Türkan Şoray menajeri, Türkan Şoray web sitesi, Türkan Şoray iletişim, Türkan Şoray konser fiyatı, Türkan Şoray konser bedeli, Türkan Şoray konser kaşesi, Türkan Şoray organizasyonu, Türkan Şoray menajerlik firması, Türkan Şoray menejeri, Türkan Şoray sahne fiyatı, Türkan Şoray sahne konser fiyatı, Türkan Şoray konser fiyatı ne kadar, Türkan Şoray belediye festival ücreti, Türkan Şoray İmza günü ücreti, Türkan Şoray sahne menajeri, Türkan Şoray ulaşım, Türkan Şoray menajeri, Türkan Şoray menajerlik ulaşım, Türkan Şoray menajeri kim, Türkan Şoray yılbaşı konser fiyatı, Türkan Şoray mail adresi, Türkan Şoray menajer iletişim, Türkan Şoray konser ücreti, Türkan Şoray belediye konser fiyatı, Türkan Şoray festival konser fiyatı, Türkan Şoray menajerlik şirketi, Türkan Şoray telefon numarası, Türkan Şoray menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Türkan Şoray menajeri #Türkan Şoray web sitesi #Türkan Şoray iletişim #Türkan Şoray konser fiyatı #Türkan Şoray konser bedeli #Türkan Şoray konser kaşesi #Türkan Şoray organizasyonu #Türkan Şoray menajerlik firması #Türkan Şoray menejeri #Türkan Şoray sahne fiyatı #Türkan Şoray sahne konser fiyatı #Türkan Şoray konser fiyatı ne kadar #Türkan Şoray belediye festival ücreti #Türkan Şoray İmza günü ücreti #Türkan Şoray sahne menajeri #Türkan Şoray ulaşım #Türkan Şoray menajeri #Türkan Şoray menajerlik ulaşım #Türkan Şoray menajeri kim #Türkan Şoray yılbaşı konser fiyatı #Türkan Şoray mail adresi #Türkan Şoray menajer iletişim #Türkan Şoray konser ücreti #Türkan Şoray belediye konser fiyatı #Türkan Şoray festival konser fiyatı #Türkan Şoray menajerlik şirketi #Türkan Şoray telefon numarası #Türkan Şoray menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless