Vega

Anasayfa >   Sanatçılar >   Vega

Vega
TARZ: Rock
Ekip: 11 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


90’lı yılların efsane gruplarından Vega, Tuğrul Akyüz, Deniz Akyüz ve Mert Koral tarafından kurulmuştur. Adını mavi ışık veren vega yıldızından alan grup, şarkıları ile büyük hayran kitlesine sahip olmuştur.

 1999 yılında ilk albümleri ‘’Tamam Sustum’’ yayınlandı. 2002 yılında ‘’Tatlı Sert’’ ve 2003 yılında ‘’Tatlı Sert 2 ‘’adlı albümleri yayınlandı. Türk rock müziğine yeni bir soluk getiren Vega grubu, 2003 yılında Mert Koral'ın ayrılmasından sonra  iki kişi olarak müzik hayatına devam eder.

2005 yılında ‘’Hafif Müzik’’ adlı albümleri yayınlanır. Grup üyeleri Deniz Özbey ile Tuğrul Akyüz artık evlidir ve çiftin bir çocukları vardır.

‘’Serzenişte”, “Tamam Sustum”, “Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı” gibi şarkıları Türkçe rock müziğinde unutulmazlar arasında yerini almıştır.

Vega grubu,  12 yıl aradan sonra geri döner,  2017 yılında yepyeni albümleri ‘’Delinin Yıldızı’’ ile hayranlarına tekrar kavuşur.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Vega menajer, Vega konser fiyatı, Vega menajerlik, Vega sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Bu sayfadan Vega menajeri, Vega web sitesi, Vega iletişim, Vega konser fiyatı, Vega konser bedeli, Vega konser kaşesi, Vega organizasyonu, Vega menajerlik firması, Vega menejeri, Vega sahne fiyatı, Vega sahne konser fiyatı, Vega konser fiyatı ne kadar, Vega belediye festival ücreti, Vega İmza günü ücreti, Vega sahne menajeri, Vega ulaşım, Vega menajeri, Vega menajerlik ulaşım, Vega menajeri kim, Vega yılbaşı konser fiyatı, Vega mail adresi, Vega menajer iletişim, Vega konser ücreti, Vega belediye konser fiyatı, Vega festival konser fiyatı, Vega menajerlik şirketi, Vega telefon numarası, Vega menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Vega menajeri #Vega web sitesi #Vega iletişim #Vega konser fiyatı #Vega konser bedeli #Vega konser kaşesi #Vega organizasyonu #Vega menajerlik firması #Vega menejeri #Vega sahne fiyatı #Vega sahne konser fiyatı #Vega konser fiyatı ne kadar #Vega belediye festival ücreti #Vega İmza günü ücreti #Vega sahne menajeri #Vega ulaşım #Vega menajeri #Vega menajerlik ulaşım #Vega menajeri kim #Vega yılbaşı konser fiyatı #Vega mail adresi #Vega menajer iletişim #Vega konser ücreti #Vega belediye konser fiyatı #Vega festival konser fiyatı #Vega menajerlik şirketi #Vega telefon numarası #Vega menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless