Yaşar

Anasayfa >   Sanatçılar >   Yaşar

Yaşar
TARZ: Pop
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Asıl adı Mehmet Yaşar Günaçgün, sahne adıyla Yaşar, 5 Nisan 1970 Adana doğumludur.  Marmara Üniversite İşletme bölümü mezunudur. İstanbul Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Lisedeyken okul orkestrasına katılmış, 1991 yılının yazında kurduğu küçük bir grup ile tatil aylarında yazlık bölgelerde sahne almaya başlamıştır.

1996 yılında ilk albümü ‘’Divane’’ ile tanındı. 1998 yılında ikinci albümü ‘’Esirinim’’ yayınlandı. Değerli sanatçımız, en beğenilen şarkılarından oluşan ve tamamen dinleyicilerinin oylarıyla belirlenen Best Of albümü ‘’Dem’’ 2008 yılında yayınlandı.

Müzik kariyerinin 20. yılına başarıyla ulaşan Yaşar,  “Şehir Yalnızlığı” albümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.  Özbekistan’ın en önemli sanatçılarından Yıldız Usmonova ile “Seni Severdim” adlı şarkıda düet çalışması yapmıştır.

Gitarı ve kalemi güçlü sanatçımız Yaşar, Divane', 'Masal', 'Kuşlar', 'Cezayir Menekşesi' ve 'Gel Benimle' gibi şarkılarıyla 90’lı yıllara damgasını vurmuştur.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Yaşar menajer, Yaşar konser fiyatı, Yaşar menajerlik, Yaşar sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yaşar Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.yasaronline.net/

Facebook: https://www.facebook.com/yasaronline

Twitter: https://twitter.com/yasar_gunacgun

İnstagram: https://www.instagram.com/yasar_gunacgun/

Bu sayfadan Yaşar menajeri, Yaşar web sitesi, Yaşar iletişim, Yaşar konser fiyatı, Yaşar konser bedeli, Yaşar konser kaşesi, Yaşar organizasyonu, Yaşar menajerlik firması, Yaşar menejeri, Yaşar sahne fiyatı, Yaşar sahne konser fiyatı, Yaşar konser fiyatı ne kadar, Yaşar belediye festival ücreti, Yaşar İmza günü ücreti, Yaşar sahne menajeri, Yaşar ulaşım, Yaşar menajeri, Yaşar menajerlik ulaşım, Yaşar menajeri kim, Yaşar yılbaşı konser fiyatı, Yaşar mail adresi, Yaşar menajer iletişim, Yaşar konser ücreti, Yaşar belediye konser fiyatı, Yaşar festival konser fiyatı, Yaşar menajerlik şirketi, Yaşar telefon numarası, Yaşar menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Yaşar menajeri #Yaşar web sitesi #Yaşar iletişim #Yaşar konser fiyatı #Yaşar konser bedeli #Yaşar konser kaşesi #Yaşar organizasyonu #Yaşar menajerlik firması #Yaşar menejeri #Yaşar sahne fiyatı #Yaşar sahne konser fiyatı #Yaşar konser fiyatı ne kadar #Yaşar belediye festival ücreti #Yaşar İmza günü ücreti #Yaşar sahne menajeri #Yaşar ulaşım #Yaşar menajeri #Yaşar menajerlik ulaşım #Yaşar menajeri kim #Yaşar yılbaşı konser fiyatı #Yaşar mail adresi #Yaşar menajer iletişim #Yaşar konser ücreti #Yaşar belediye konser fiyatı #Yaşar festival konser fiyatı #Yaşar menajerlik şirketi #Yaşar telefon numarası #Yaşar menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless