Yılmaz Taner

Anasayfa >   Sanatçılar >   Yılmaz Taner

Yılmaz Taner
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1982 Kahramanmaraş doğumlu Yılmaz Taner,  müziğe küçük yaştayken babasının hediyesi olan akordeon ile başlamış. Muğla Üniversitesi Müzik Eğitimi bölümünden mezun olmuş, piyano, klasik gitar ve şan eğitimi almıştır.

 Kendisi koyu bir Metallica hayranı, ayrıca BonJovi ve Pink Floyd vazgeçilmezlerindenmiş. İleriki yaşlarında gitar çalmaya başlayan Yılmaz Taner, ortaokul ve lise dönemlerinde birçok organizasyon ve etkinliklerde sahne almıştır. 

Genç ve yetenekli sanatçımızın ilk albümü ‘’Misafirperver’’  2013 yılında yayınlanmıştır.

Söz ve beste de yapan Yılmaz Taner’in en çok bilinen şarkısı, Türkçe pop hitlerinden Murat Dalkılıç’ın "Kıyamadım İkimize" adlı şarkısıdır.

2107 yılında Türkiye'nin en iyi aranjörlerinden olan Erdem Kınay ile yaptığı “Şahane” isimli single çalışması bulunmaktadır. Şarkının sözleri Deniz Erten'e, bestesi Erdem Kınay'a aittir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Yılmaz Taner menajer, Yılmaz Taner konser fiyatı, Yılmaz Taner menajerlik Yılmaz Taner sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yılmaz Taner Sosyal Medya Hesapları;

Facebook:https:// facebook.com/YilmazTanerOfficial/

Twitter: https://twitter.com/yilmaztaner

İnstagram: https://www.instagram.com/yilmaztaner/

Bu sayfadan Yılmaz Taner menajeri, Yılmaz Taner web sitesi, Yılmaz Taner iletişim, Yılmaz Taner konser fiyatı, Yılmaz Taner konser bedeli, Yılmaz Taner konser kaşesi, Yılmaz Taner organizasyonu, Yılmaz Taner menajerlik firması, Yılmaz Taner menejeri, Yılmaz Taner sahne fiyatı, Yılmaz Taner sahne konser fiyatı, Yılmaz Taner konser fiyatı ne kadar, Yılmaz Taner belediye festival ücreti, Yılmaz Taner İmza günü ücreti, Yılmaz Taner sahne menajeri, Yılmaz Taner ulaşım, Yılmaz Taner menajeri, Yılmaz Taner menajerlik ulaşım, Yılmaz Taner menajeri kim, Yılmaz Taner yılbaşı konser fiyatı, Yılmaz Taner mail adresi, Yılmaz Taner menajer iletişim, Yılmaz Taner konser ücreti, Yılmaz Taner belediye konser fiyatı, Yılmaz Taner festival konser fiyatı, Yılmaz Taner menajerlik şirketi, Yılmaz Taner telefon numarası, Yılmaz Taner menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Yılmaz Taner menajeri #Yılmaz Taner web sitesi #Yılmaz Taner iletişim #Yılmaz Taner konser fiyatı #Yılmaz Taner konser bedeli #Yılmaz Taner konser kaşesi #Yılmaz Taner organizasyonu #Yılmaz Taner menajerlik firması #Yılmaz Taner menejeri #Yılmaz Taner sahne fiyatı #Yılmaz Taner sahne konser fiyatı #Yılmaz Taner konser fiyatı ne kadar #Yılmaz Taner belediye festival ücreti #Yılmaz Taner İmza günü ücreti #Yılmaz Taner sahne menajeri #Yılmaz Taner ulaşım #Yılmaz Taner menajeri #Yılmaz Taner menajerlik ulaşım #Yılmaz Taner menajeri kim #Yılmaz Taner yılbaşı konser fiyatı #Yılmaz Taner mail adresi #Yılmaz Taner menajer iletişim #Yılmaz Taner konser ücreti #Yılmaz Taner belediye konser fiyatı #Yılmaz Taner festival konser fiyatı #Yılmaz Taner menajerlik şirketi #Yılmaz Taner telefon numarası #Yılmaz Taner menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless