Emrah Karaduman

Anasayfa >   Sanatçılar >   Emrah Karaduman

Emrah Karaduman
TARZ: DJ
Ekip: 5 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


4 Kasım 1992 Samsun doğumludur.Samsun ve İstanbul'da birçok yerde müzik yapan Emrah Karaduman, Hande Yener’in ekibinden birinin keşfi üzerine uzun bir süre bu ekiple birlikte çalışmıştır.
İlk albümü ''Toz Duman'' 2015 yılında yayınlanmıştır. Türkiye ve Amerika’da dünyanın önde gelen ses mühendisleri tarafından yapılan albüm ile ilgili Emrah Karaduman, ‘müzik dünyası adına yenilikçi, dikkat çekici ve kalıcı bir iş olacak’ yorumunu yapıyor. 
Murat Dalkılıç ile ''Kırk Yılda Bir Gibisin'' düeti ile  daha çok tanınmaya başlamış, 2016 yılında Aleyna Tilki ile düet yaptığı ''Cevapsız Çınlama'' izlenme ve dinlenme rekorları kırmıştır. 2018 yılında 2.albümü ''Bombarduman'' yayınladı.9 şarkılık albümün çıkışı Aleyna Tilki ile birlikte seslendirdiği ''Dipsiz Kuyum'' adlı şarkıyla yapıldı.
 Şarkılara mixleriyle farklı bir yorum katan Emrah Karaduman, Hande Yener başta olmak üzere, Demet Akalın, İrem Derici, Emir, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise gibi  şarkıcıların şarkıları bestelemiş ve düzenlemelerini yapmıştır.

2020 yılında "Policestanbul"  ve "Güllerim Soldu" single şarkılarını yayınladı.

Emrah Karaduman’ın şimdiye kadar yapmış olduğu beste ve aranjelerden bazıları şöyle: Hande Yener ''Hasta'',''Bir Bela'', Demet Akalın ''Giderli Şarkılar'',''Rekor'', İrem Derici ''Zorun Ne Sevgilim'', ''Nabza Göre Şerbet'', Emir ''Tutuşmayan Kalmasın'', Bengü ''Saat 3'', Mustafa Ceceli ''Bir Yanlış Kaç Doğru'', Murat Boz ''Bulmaca'' ve Hadise ''Prenses''.

Emrah Karaduman, Türk pop müziğinin başarılı prodüktörlerinden ve şarkı yazarlarından biridir. Kendisi aynı zamanda şarkıcı olarak da kariyer yapmaktadır. İşte Emrah Karaduman'ın albümleri, önemli single'ları

 Albümleri:

1. **İki Kelime (2015)**
   - İlk stüdyo albümüdür.
   - Öne çıkan şarkılar: "Toz Duman", "Cevapsız Çınlama", "Neredesin Sen"

Single'ları:

1. **"Toz Duman" feat. Aleyna Tilki (2017)**
   - Büyük bir hit olan bu single, Emrah Karaduman'ın en bilinen şarkılarından biridir.

2. **"Cevapsız Çınlama" feat. Aleyna Tilki (2017)**
   - Popülerliği yüksek olan bir diğer single.

3. **"Ses Kes" feat. Murda (2018)**
   - Genç dinleyiciler arasında popüler olan bir şarkı.

4. **"Belki De" feat. Canbay & Wolker (2019)**
   - Listelerde üst sıralara yükselen bir başka başarılı single.

5. **"Benim Gibi Olmayacak" (2020)**
   - Duygusal bir tema işleyen şarkı.

6. **"Eteği Belinde" (2021)**
   - Yaz döneminde popüler olan bir şarkı.

Emrah Karaduman, modern pop sound'uyla dikkat çeken ve genç dinleyici kitlesinin beğenisini kazanan bir sanatçıdır. Albümleri ve single'ları Türk pop müzik sahnesinde önemli bir yer tutmaktadır.

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Emrah Karaduman Sosyal Medya Hesapları;
Facebook:https://www.facebook.com/karadumanofficial/
Twitter:https://twitter.com/Emrah_Karaduman
İnstagram:https://www.instagram.com/karadumanofficial/

 

Bu sayfadan Emrah Karaduman menajeri, Emrah Karaduman web sitesi, Emrah Karaduman iletişim, Emrah Karaduman konser fiyatı, Emrah Karaduman menajerlik, Emrah Karaduman konser kaşesi, Emrah Karaduman konser organizasyon, Emrah Karaduman menajerlik firması, Emrah Karaduman sahne fiyatı, Emrah Karaduman imza günü ücreti, Emrah Karaduman sahne menajeri, Emrah Karaduman menajeri kim, Emrah Karaduman yılbaşı konser fiyatı, Emrah Karaduman mail adresi, Emrah Karaduman menajer iletişim, Emrah Karaduman konser ücreti, Emrah Karaduman belediye konser fiyatı, Emrah Karaduman festival konser fiyatı, Emrah Karaduman menajerlik şirketi, Emrah Karaduman telefon numarası, Emrah Karaduman menajer, Emrah Karaduman gala konser fiyatı, Emrah Karaduman otel konser fiyatı, Emrah Karaduman online söyleşi, Emrah Karaduman düğün sahne fiyatı, Emrah Karaduman düğün sahne ücreti, Emrah Karaduman yetkili menajeri, Emrah Karaduman belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Emrah Karaduman menajeri #Emrah Karaduman web sitesi #Emrah Karaduman iletişim #Emrah Karaduman konser fiyatı #Emrah Karaduman menajerlik #Emrah Karaduman konser kaşesi #Emrah Karaduman konser organizasyon #Emrah Karaduman menajerlik firması #Emrah Karaduman sahne fiyatı #Emrah Karaduman imza günü ücreti #Emrah Karaduman sahne menajeri #Emrah Karaduman menajeri kim #Emrah Karaduman yılbaşı konser fiyatı #Emrah Karaduman mail adresi #Emrah Karaduman menajer iletişim #Emrah Karaduman konser ücreti #Emrah Karaduman belediye konser fiyatı #Emrah Karaduman festival konser fiyatı #Emrah Karaduman menajerlik şirketi #Emrah Karaduman telefon numarası #Emrah Karaduman menajer #Emrah Karaduman gala konser fiyatı #Emrah Karaduman otel konser fiyatı #Emrah Karaduman online söyleşi #Emrah Karaduman düğün sahne fiyatı #Emrah Karaduman düğün sahne ücreti #Emrah Karaduman yetkili menajeri #Emrah Karaduman belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları


Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Victory Medya İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless