Fettah Can

Anasayfa >   Sanatçılar >   Fettah Can

Fettah Can
TARZ: Pop
Ekip: 15 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Fettah Can, 12 Ekim 1975 Bursa doğumludur. Çocukluğunun  büyük bir bölümünü İnegöl'de geçirmişir.Babasının isteği ve ısrarı üzerine belediye konservatuvarında şan dersleri almaya başlamıştır.Fettah Can, o yıllarda şarkı söylemekten bile utandığını belirtiyor.Ut ve gitar çalmaya da başlayan başarılı bestecimiz, her yıl müzik sektörüne yeni şarkılar kazandırıyor.
Fettah Can Sezen Aksu, Petek Dinçöz, Hande Yener, Gülben Ergen, Sibel Can, Ebru Gündeş, Işın Karaca, İzel, Levent Yüksel, Emel Müftüoğlu, Murat Boz ve daha bir çok sanatçı ile çalışarak hit şarkılara imzasını atmıştır.
2010 yılında ''Hazine''  isimli ilk albümünü çıkarır. Albüm listelerde üst sıralara yükselir.
Zeynep ''Umudum ol'', Demet Akalın ''Yanan Ateşi Söndürdük'' ve Sibel Can ile ''Erkek Erkeğe'' şarkılarında düet yapmıştır.
 Yunanistan’ın en önemli sanatçılarından Giorgos Mazonakis’e 3 şarkısını vermiş ve  ilk defa besteci kategorisinde Avrupa’nın en büyük ödüllerden birini kazanmıştır.Verdiği besteler ile Yunanistan’da platin plak ödüllerine layık görülmüştür.

2016 yılında ''Sen En Çok Aşksın'' albümünü yayınladı.Ardından Kalakaldın Mı?, Aradığım Aşk ve Bırak Ağlayayım single çalışmalarını yayınladı.

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Fettah Can Sosyal Medya Hesapları;
Web:https://www.fettahcan.com.tr/
Facebook:https://www.facebook.com/FettahCanOnline
Twitter:https://www.twitter.com/fettahcan
İnstagram:https://www.instagram.com/fettahcan/
YouTube:https://www.youtube.com/FettahCanFanClub

Bu sayfadan Fettah Can menajeri, Fettah Can web sitesi, Fettah Can iletişim, Fettah Can konser fiyatı, Fettah Can menajerlik, Fettah Can konser kaşesi, Fettah Can konser organizasyon, Fettah Can menajerlik firması, Fettah Can sahne fiyatı, Fettah Can imza günü ücreti, Fettah Can sahne menajeri, Fettah Can menajeri kim, Fettah Can yılbaşı konser fiyatı, Fettah Can mail adresi, Fettah Can menajer iletişim, Fettah Can konser ücreti, Fettah Can belediye konser fiyatı, Fettah Can festival konser fiyatı, Fettah Can menajerlik şirketi, Fettah Can telefon numarası, Fettah Can menajer, Fettah Can gala konser fiyatı, Fettah Can online konser fiyatı, Fettah Can otel konser fiyatı, Fettah Can online söyleşi, Fettah Can düğün sahne fiyatı, Fettah Can düğün sahne ücreti, Fettah Can yetkili menajeri, Fettah Can belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Fettah Can menajeri #Fettah Can web sitesi #Fettah Can iletişim #Fettah Can konser fiyatı #Fettah Can menajerlik #Fettah Can konser kaşesi #Fettah Can konser organizasyon #Fettah Can menajerlik firması #Fettah Can sahne fiyatı #Fettah Can imza günü ücreti #Fettah Can sahne menajeri #Fettah Can menajeri kim #Fettah Can yılbaşı konser fiyatı #Fettah Can mail adresi #Fettah Can menajer iletişim #Fettah Can konser ücreti #Fettah Can belediye konser fiyatı #Fettah Can festival konser fiyatı #Fettah Can menajerlik şirketi #Fettah Can telefon numarası #Fettah Can menajer #Fettah Can gala konser fiyatı #Fettah Can online konser fiyatı #Fettah Can otel konser fiyatı #Fettah Can online söyleşi #Fettah Can düğün sahne fiyatı #Fettah Can düğün sahne ücreti #Fettah Can yetkili menajeri #Fettah Can belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları
Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
DETAY Ajans İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless