Güliz Ayla

Anasayfa >   Sanatçılar >   Güliz Ayla

Güliz Ayla
TARZ: Pop
Ekip: 13 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Dillere dolanan şarkılarıyla milyonlarca kitleye ulaşan Güliz Ayla müzikseverler tarafından merak ediliyor. Peki Güliz Ayla kimdir? Güliz Ayla kaç yaşında ve nereli? İşte ünlü sanatçı hakkında merak edilenler...


Güliz Ayla bugünlerde magazinseverlerin ve müzikseverlerin gündeminde. Peki Güliz Ayla kimdir, nereli ve kaç yaşında? Çok küçük yaşlarda müziğe ilgisi başlayan Ayla, bir çok sanatçıya vokalistlik yapmıştır. Bu şarkıcılar, Sıla Gençoğlu, Işın Karaca, Metin Özülkü'dür. Çok küçük yaşlarda müziğe ilgisi başlayan Ayla, bir çok sanatçıya vokalistlik yapmıştır.

Bu şarkıcılar: Sıla Gençoğlu, Işın Karaca, Metin Özülkü. 2006 yılında 'Adelaide' adlı müzik grubuna üye olmuş ve 'Rock'n Dark Express' Rock Müzik Yarışmasında birinci oldular. Güliz Ayla, şan, solfej, kulak ve ritim üzerine özel eğitimler alarak kendisini geliştirmiştir. Güliz Ayla, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği bölümü mezunudur. Metin Özülkü, Extra Orkestra ve Işın Karaca gibi isimlere vokallik yapan Güliz Ayla'nın Radiolux adlı bir grubun içerisinde sahne aldı. "Doğa İçin Çal" projesinin 2. serisinde ufak bir bölümde şarkı söylemiştir. Kendine ait söz ve müzikleri de olan Güliz Ayla, Efe Bahadır ve Sıla Gençoğlu desteği ile ilk solo çalışması Olmazsan Olmaz'ı görücüye çıkardı. Güliz Ayla, albümden önce ilk olarak söz ve müziği kendisine ait olan, düzenlemesi ise Efe Bahadır' a ait olan "Olmazsan Olmaz" isimli şarkısı ve video klibiyle müzik sektörüne hızlı bir yaptı. 18 Eylül 2015'de kendi adını verdiği 'Güliz Ayla' albümünü çıkardı. Sıla Gençoğlu'nun ve Efe Bahadır'ın bu albümde büyük yardımları oldu. Albüm beklenen ilgiyi gördü. Güliz Ayla kimdir? Güliz Ayla kaç yaşında ve nereli?

'Bahsetmem Lazım' ve 'Olmazsan Olmaz' adlı iki şarkısına klip çekti. 20 Nisan 2016 tarihinde "İlk Öpücük Benden Olsun" single'ı piyasaya sürüldü. Şarkının sözünü ve müziğini Yalın hazırladı. Klibin çekimleri ise Nihat Odabaşı tarafından gerçekleşti. Güliz Ayla'nın Ödülleri: 2015 yılında KTCC Paparazi Ödülleri En İyi Çıkış, 1. Gossip Time Yıl Sonu Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı ödüllerini kazandı. 2016 yılında 23. İTÜ EMÖ Başarı Ödülleri Yılın En Başarılı Çıkış Yapan Şarkıcısı, 1. YBU Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Şarkı (Olmazsan Olmaz), 7.KTÜ Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcı, İstanbul Gelişim Üniversitesi 5. Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı, Ege Üniversitesi 5. Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödüllerini kazandı.

Güliz Ayla 1988'de Samsun'da doğmuştur. 
Söz ve müziğini kendisinin yaptığı ''Olmazsan Olmaz'' şarkısı ile büyük çıkış yapar ve şarkı YouTube'da izlenme rekorları kırar.Albümün ikinci klip şarkısı ''Bahsetmem Lazım'' müzik listelerinde fırtınalar estirir.    
Güliz Ayla isimli albümü 2015 yılında müzik severlerin beğenisine sunulur ve tam puan alır.
2016 tarihinde sözü müziği Yalın'a ait olan "İlk Öpücük Benden Olsun" isimli single piyasaya çıkar.
2017 yılında ''Parla''adlı ikinci albümünü yayınlayan sanatçımız, Kiralık Aşk,Kiraz Mevsimi,İnadına Aşk,Tatlı İntikam ve Çilek Kokusu dizilerinde şarkılarıyla efsaneleşmiştir.

2020 yılında ''Sarmaşık'' şarkısını yayınlayan sanatçımız müzikseverlerin beğenisini kazanmıştır.
Usta müzisyenlerin destek verdiği  milyonlarca hayran kitlesine sahip Güliz Ayla, Doğa İçin Çal projesinin 2. serisinde şarkı söylemiştir.

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için te Bu sayfadan Güliz Ayla menajeri, Güliz Ayla web sitesi, Güliz Ayla iletişim, Güliz Ayla konser fiyatı, Güliz Ayla menajerlik, Güliz Ayla konser kaşesi, Güliz Ayla konser organizasyon, Güliz Ayla menajerlik firması, Güliz Ayla sahne fiyatı, Güliz Ayla imza günü ücreti, Güliz Ayla sahne menajeri, Güliz Ayla menajeri kim, Güliz Ayla yılbaşı konser fiyatı, Güliz Ayla mail adresi, Güliz Ayla menajer iletişim, Güliz Ayla konser ücreti, Güliz Ayla belediye konser fiyatı, Güliz Ayla festival konser fiyatı, Güliz Ayla menajerlik şirketi, Güliz Ayla telefon numarası, Güliz Ayla menajer, Güliz Ayla gala konser fiyatı, Güliz Ayla online konser fiyatı, Güliz Ayla otel konser fiyatı, Güliz Ayla online söyleşi, Güliz Ayla düğün sahne fiyatı, Güliz Ayla düğün sahne ücreti, Güliz Ayla yetkili menajeri, Güliz Ayla belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


Etiketler


#Güliz Ayla menajeri #Güliz Ayla web sitesi #Güliz Ayla iletişim #Güliz Ayla konser fiyatı #Güliz Ayla menajerlik #Güliz Ayla konser kaşesi #Güliz Ayla konser organizasyon #Güliz Ayla menajerlik firması #Güliz Ayla sahne fiyatı #Güliz Ayla imza günü ücreti #Güliz Ayla sahne menajeri #Güliz Ayla menajeri kim #Güliz Ayla yılbaşı konser fiyatı #Güliz Ayla mail adresi #Güliz Ayla menajer iletişim #Güliz Ayla konser ücreti #Güliz Ayla belediye konser fiyatı #Güliz Ayla festival konser fiyatı #Güliz Ayla menajerlik şirketi #Güliz Ayla telefon numarası #Güliz Ayla menajer #Güliz Ayla gala konser fiyatı #Güliz Ayla online konser fiyatı #Güliz Ayla otel konser fiyatı #Güliz Ayla online söyleşi #Güliz Ayla düğün sahne fiyatı #Güliz Ayla düğün sahne ücreti #Güliz Ayla yetkili menajeri #Güliz Ayla belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları


Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Victory Medya İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless