İnna

Anasayfa >   Sanatçılar >   İnna

İnna
TARZ: Pop
Ekip: 8 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Elena Alexandra Apostoleanu ya da bilinen sahne  adıyla Inna, 16 Ekim 1986 Romanya doğumludur. Inna adı,  Rusça’da ''güçlü su'' anlamına geliyor. Sahne adını Inna seçmesinin sebebi, küçüklüğünde büyük annesinin ve büyük babasının ona "Inna" olarak hitap etmesiymiş.
İnna, Ovidius Üniversitesi Siyaset bilimi mezunudur.
2008 yılında ilk çalışması “Hot” Balkan ülkeleri, İngiltere ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada dinlenmiş ve büyük beğeni almıştır.
İnna, 2009 yılında  MTV Romanya Müzik Ödülleri'nden ''En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazanmıştır.
Türkiye'yi ve türk insanlarını çok sevdiğini her fırsatta dile getiren İnna, 2003 yılında ''İnndia'' isimli şarksı için, İstanbul'da bir otelin çatısında kilplendirmiş ve YouTube'da izlenme rekorları kırmıştır.
Bugüne kadar yayınladığı çalışmalar sırasıyla,  Hot (2009), I Am the Club Rocker (2011), Party Never Ends (2013) ve "INNA" (2015)
Ebru Gündeş ve Tarkan hayranı olan İnna; "Party Never Ends" şarkısının klibini Üsküdar'da, "Bop bop" şarkısının klibini ise yine İstanbul Kapalıçarşı'da çekmiştir.

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

İnna Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://innaofficial.com/
Facebook:https://www.facebook.com/Inna/
Twitter:https://twitter.com/inna_ro
İnstagram:https://www.instagram.com/innaofficial/
YouTube:https://www.youtube.com/InnaRomania

Bu sayfadan İnna menajeri, İnna web sitesi, İnna iletişim, İnna konser fiyatı, İnna menajerlik, İnna konser kaşesi, İnna konser organizasyon, İnna menajerlik firması, İnna sahne fiyatı, İnna imza günü ücreti, İnna sahne menajeri, İnna menajeri kim, İnna yılbaşı konser fiyatı, İnna mail adresi, İnna menajer iletişim, İnna konser ücreti, İnna belediye konser fiyatı, İnna festival konser fiyatı, İnna menajerlik şirketi, İnna telefon numarası, İnna menajer, İnna gala konser fiyatı, İnna online konser fiyatı, İnna otel konser fiyatı, İnna online söyleşi, İnna düğün sahne fiyatı, İnna düğün sahne ücreti, İnna yetkili menajeri, İnna belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#İnna menajeri #İnna web sitesi #İnna iletişim #İnna konser fiyatı #İnna menajerlik #İnna konser kaşesi #İnna konser organizasyon #İnna menajerlik firması #İnna sahne fiyatı #İnna imza günü ücreti #İnna sahne menajeri #İnna menajeri kim #İnna yılbaşı konser fiyatı #İnna mail adresi #İnna menajer iletişim #İnna konser ücreti #İnna belediye konser fiyatı #İnna festival konser fiyatı #İnna menajerlik şirketi #İnna telefon numarası #İnna menajer #İnna gala konser fiyatı #İnna online konser fiyatı #İnna otel konser fiyatı #İnna online söyleşi #İnna düğün sahne fiyatı #İnna düğün sahne ücreti #İnna yetkili menajeri #İnna belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları


Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Victory Medya İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless