Mor ve Ötesi

Anasayfa >   Sanatçılar >   Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi
TARZ: Alternatif Rock
Ekip: 13 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1995 yılında dört lise arkadaşı tarafından kurulan alternatif rock müzik grubudur.Üyeler, Harun Tekin; vokal/gitar, Kerem Kabadayı;davul, Kerem Özyeğen; gitar/vokal, Burak Güven; vokaldedir.
 1996 yılnda ''Şehir'' isimli albümleri yayınlanır. Grup, 90'lı yıllarda Bulutsuzluk Özlemi, Teoman, Şebnem Ferah ve Kargo grubundan etkilenmiştir. Yine aynı yıl Bülent Ortaçgil Şarkıları albümünde "Sen Varsın" şarkısını yorumladılar.Aynı zamanda ''Sular Yükseliyor'' adlı 14 albümden alınan şarkı albümünde ''Yalnız Şarkı'' ile yer aldılar.
2008 yılı Eurovision Şarkı Yarışması'nda, Türkiye'yi söz ve müziği kendilerine ait "Deli" isimli Türkçe şarkı ile temsil etmişlerdir.
Mor ve Ötesi, Çağan Irmak'ın ''Mustafa Hakkında Herşey'' filminin müziklerini hazırlamıştır.

Grubun bugüne kadar Şehir,Bırak Aksın Zaman,Gül Kendine,Yaz,Dünya Yalan Söylüyor,Büyük Düşler,Başıbozuk,Masumiyetin Ziyan Olmaz,Güneşi Beklerken,Melekler Ölmez adlı albümleri yayınlanmıştır.

2000 yılında ülke çapındaki nükleer enerji karşıtı kampanya için çeşitli konserlerde yer aldılar. 2003 yılında  Mor ve Ötesi grubu tarafından bestelenen savaş karşıtı, "Savaşa Hiç Gerek Yok" adlı şarkıyı Aylin Aslım, Athena, Bülent Ortaçgil, Feridun Düzağaç, Koray Candemir, Nejat Yavaşoğulları ve Vega ile birlikte seslendirdiler. 

Mor ve Ötesi, Türk alternatif rock müzik grubudur ve Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahiptir. İşte Mor ve Ötesi'nin albümleri, önemli single'ları;

Albümleri:

1. **Şehir (2004)**
   - İlk stüdyo albümü.
   - Öne çıkan şarkılar: "Cambaz", "Bir Derdim Var", "Biraz da Sen Ağla"

2. **Dünya Yalan Söylüyor (2006)**
   - Öne çıkan şarkılar: "Bir Derdim Var", "Sor", "Son Deneme"

3. **Başka (2009)**
   - Öne çıkan şarkılar: "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa", "Gelir", "Ben Bu Sarkıyı Sana Yazdım"

4. **Masumiyetin Ziyan Olmaz (2011)**
   - Öne çıkan şarkılar: "Bir Derdim Var", "Deli", "Mavi Düşler"

5. **Güneşi Beklerken (2014)**
   - Öne çıkan şarkılar: "Kırık", "Yalnız Yaşamak Güzel", "Bir Derdim Var" (Yeni versiyon)

Single'ları:

Mor ve Ötesi'nin bilinen bazı single'ları şunlardır:

- **"Bir Derdim Var"**
- **"Cambaz"**
- **"Sarı Çizmeli Mehmet Ağa"**
- **"Deli"**
- **"Kırık"**

Ödülleri:

Mor ve Ötesi, müzik kariyeri boyunca çeşitli ödüller kazanmıştır. Kazandıkları bazı önemli ödüller şunlardır:

- **2005 Kral TV Video Müzik Ödülleri**: En İyi Rock Grup
- **2008 Kral TV Video Müzik Ödülleri**: En İyi Rock Grup
- **2009 Kral TV Video Müzik Ödülleri**: En İyi Rock Grup

Mor ve Ötesi, Türkiye'de alternatif rock müzik sahnesinde önemli bir yere sahip olan ve geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevilen bir gruptur. Şarkıları genellikle derin sözleri ve güçlü melodileriyle bilinir ve Türk müziğinde uzun süre etkisini sürdürmüştür.

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Mor ve Ötesi Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.morveotesi.com/
Facebook:https://www.facebook.com/morveotesi
Twitter:https://twitter.com/mvoofficial
İnstagram:https://www.instagram.com/mvoofficial/
YouTube:https://www.youtube.com/morveotesi

Bu sayfadan Mor ve Ötesi menajeri, Mor ve Ötesi web sitesi, Mor ve Ötesi iletişim, Mor ve Ötesi konser fiyatı, Mor ve Ötesi menajerlik, Mor ve Ötesi konser kaşesi, Mor ve Ötesi konser organizasyon, Mor ve Ötesi menajerlik firması, Mor ve Ötesi sahne fiyatı, Mor ve Ötesi imza günü ücreti, Mor ve Ötesi sahne menajeri, Mor ve Ötesi menajeri kim, Mor ve Ötesi yılbaşı konser fiyatı, Mor ve Ötesi mail adresi, Mor ve Ötesi menajer iletişim, Mor ve Ötesi konser ücreti, Mor ve Ötesi belediye konser fiyatı, Mor ve Ötesi festival konser fiyatı, Mor ve Ötesi menajerlik şirketi, Mor ve Ötesi telefon numarası, Mor ve Ötesi menajer, Mor ve Ötesi gala konser fiyatı, Mor ve Ötesi online konser fiyatı, Mor ve Ötesi otel konser fiyatı, Mor ve Ötesi online söyleşi, Mor ve Ötesi düğün sahne fiyatı, Mor ve Ötesi düğün sahne ücreti, Mor ve Ötesi yetkili menajeri, Mor ve Ötesi belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Mor ve Ötesi menajeri #Mor ve Ötesi web sitesi #Mor ve Ötesi iletişim #Mor ve Ötesi konser fiyatı #Mor ve Ötesi menajerlik #Mor ve Ötesi konser kaşesi #Mor ve Ötesi konser organizasyon #Mor ve Ötesi menajerlik firması #Mor ve Ötesi sahne fiyatı #Mor ve Ötesi imza günü ücreti #Mor ve Ötesi sahne menajeri #Mor ve Ötesi menajeri kim #Mor ve Ötesi yılbaşı konser fiyatı #Mor ve Ötesi mail adresi #Mor ve Ötesi menajer iletişim #Mor ve Ötesi konser ücreti #Mor ve Ötesi belediye konser fiyatı #Mor ve Ötesi festival konser fiyatı #Mor ve Ötesi menajerlik şirketi #Mor ve Ötesi telefon numarası #Mor ve Ötesi menajer #Mor ve Ötesi gala konser fiyatı #Mor ve Ötesi online konser fiyatı #Mor ve Ötesi otel konser fiyatı #Mor ve Ötesi online söyleşi #Mor ve Ötesi düğün sahne fiyatı #Mor ve Ötesi düğün sahne ücreti #Mor ve Ötesi yetkili menajeri #Mor ve Ötesi belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları


Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Victory Medya İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless