Sagopa Kajmer

Anasayfa >   Sanatçılar >   Sagopa Kajmer

Sagopa Kajmer
TARZ: Rap
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Asıl adı Yunus Özyavuz olan bizlerin bildiği ismiyile Sagopa Kajmer 17 Ağustos 1978 Samsun doğumludur. Yerel bir radyoda Dj'lik yaparak müzik hayatına giriş yapmış. Daha sonra eğitimi için İstanbul'a taşınmış. Sanatçımız   İstanbul Üniversitesi Fars Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur.
1999 yılında Kuvvetmira adlı rap grubunu kurmuş ve grupta ''Silahsız Kuvvet'' adıyla yer almıştır. 1999 yılında yayınlanan türkçe Rap dünyasının gelmiş geçmiş en büyük toplama albümü olan ''Yeraltı Operasyonu''nda yer almıştır.
2002 yılında ''Silahsız Kuvvet'' ismi yerine Sagopa Kajmer ismini başlamış ve aynı adlı albümü piyasaya sürmüştür. 2005'te kendi plak şirketi Melankolia Müzik'i kurmuştur.

2020 yılında Faruk Sabancı ile birlikte ''Bu Sen Değilsin'' şarkısında düet yaptı.Şarkının sözleri Sagopa Kajmere, müziği Faruk Sabancı ve Sagopa Kajmer ortak çalışmasıdır.Haziran 2020'de  Patron ile birlikte ''Siyah'' şarkısında düet yaptı.

Yunus Özyavuz Sagopa Kajmer'in anlamını üniversite dönemlerinde okuduğu bir makaleden etkilenerek şöyle açıklamıştır; Mısır'da piramitlerde araştırma yapan bir bilim adamı içeride olan biteni hiyeroglif olarak yazıyor ve daha sonra da orada hayatını kaybediyor.Yıllar sonra bu keşifleri yapan insanın, Sagopa piramidinin keşfiettiğini, yapan insanın Kajmeri isminde birisi olduğunu ortaya çıkarıyorlar.

G.O.R.A. filminin müziklerini yapan Sagopa Kajmer, yazdığı sözlerde Ömer Hayyam, Firdevsî ve Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî'nin eserlerinden etkilendiğini belirtmiştir. 

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Sagopa Kajmer Sosyal Medya Hesapları;
Twitter:https://twitter.com/sagopakajmerrap    
İnstagram:https://www.instagram.com/sagopakajmer_resmi/

Bu sayfadan Sagopa Kajmer menajeri, Sagopa Kajmer web sitesi, Sagopa Kajmer iletişim, Sagopa Kajmer konser fiyatı, Sagopa Kajmer menajerlik, Sagopa Kajmer konser kaşesi, Sagopa Kajmer konser organizasyon, Sagopa Kajmer menajerlik firması, Sagopa Kajmer sahne fiyatı, Sagopa Kajmer imza günü ücreti, Sagopa Kajmer sahne menajeri, Sagopa Kajmer menajeri kim, Sagopa Kajmer yılbaşı konser fiyatı, Sagopa Kajmer mail adresi, Sagopa Kajmer menajer iletişim, Sagopa Kajmer konser ücreti, Sagopa Kajmer belediye konser fiyatı, Sagopa Kajmer festival konser fiyatı, Sagopa Kajmer menajerlik şirketi, Sagopa Kajmer telefon numarası, Sagopa Kajmer menajer, Sagopa Kajmer gala konser fiyatı, Sagopa Kajmer online konser fiyatı, Sagopa Kajmer otel konser fiyatı, Sagopa Kajmer online söyleşi, Sagopa Kajmer düğün sahne fiyatı, Sagopa Kajmer düğün sahne ücreti, Sagopa Kajmer yetkili menajeri, Sagopa Kajmer belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Sagopa Kajmer menajeri #Sagopa Kajmer web sitesi #Sagopa Kajmer iletişim #Sagopa Kajmer konser fiyatı #Sagopa Kajmer menajerlik #Sagopa Kajmer konser kaşesi #Sagopa Kajmer konser organizasyon #Sagopa Kajmer menajerlik firması #Sagopa Kajmer sahne fiyatı #Sagopa Kajmer imza günü ücreti #Sagopa Kajmer sahne menajeri #Sagopa Kajmer menajeri kim #Sagopa Kajmer yılbaşı konser fiyatı #Sagopa Kajmer mail adresi #Sagopa Kajmer menajer iletişim #Sagopa Kajmer konser ücreti #Sagopa Kajmer belediye konser fiyatı #Sagopa Kajmer festival konser fiyatı #Sagopa Kajmer menajerlik şirketi #Sagopa Kajmer telefon numarası #Sagopa Kajmer menajer #Sagopa Kajmer gala konser fiyatı #Sagopa Kajmer online konser fiyatı #Sagopa Kajmer otel konser fiyatı #Sagopa Kajmer online söyleşi #Sagopa Kajmer düğün sahne fiyatı #Sagopa Kajmer düğün sahne ücreti #Sagopa Kajmer yetkili menajeri #Sagopa Kajmer belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları


Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Victory Medya İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless