Berkay sahne menajeri

Anasayfa >   Berkay sahne menajeri

BerkayDetaylar
TARZ: Pop
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@konsermerkezi.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Berkay ( Şahin ),  29 Aralık 1981 Ankara doğumludur.İzmir'den İstanbul'a taşınana kadar, birçok tatil bölgesinde sahne çalışmaları yapmıştır.
 Berkay, 2010 yılında "Ele İnat"adlı ilk albümünü müzikseverler ile buluşturur. Albüm büyük beğeni alır ve  ardından  İstanbul Fm Altın Ödülleri, Kral Tv Video Müzik Ödülleri, A.G.D Ödüllerinde ''En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı'' ödüllerini toplamayı başarır.
Kendine özgü yorumuyla beğeni toplayan başarılı isim Berkay, Demet Akalın ile '' 5 Yıl '' isimli şarkıda düet çalışması yapmıştır.
2016 yılında kendisinin en sevdiği arabesk şarkıları bir albümde toplamış ve '' Arabest'' ismi ile piyasada yer almıştır.Albümde İbrahim Tatlıses,Ahmet Kaya,Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses gibi önemli isimlerin şarkılarına yer vermiştir.Berkay, Arabest albümü ile ilgili olarak, bu albümü büyük ustalara teşekkür etmek ve saygısını göstermek için özenle hazırladığını belirtmiştir.

Berkay, 2016 yılında Turkmusc Ödüllerinde ''Yılın En İyi Erkek Şarkıcısı'' ödülüne layık görülmüştür.2017 yılında Yansıma albümü ile Ey Aşk single çalışmalarını yayınladı.

Ben Sadece, İsyanlardayım,Deliler,Deli Et Beni,İki Hece single şarkıları ile büyük beğeni toplayan Berkay, 2019 yılında ''İz'' albümünü yayınladı.

2020 yılında ''Kırgınım Ona'' single şarkısını yayınladı.Şarkının sözleri Mert Carim ve Ece Ölçer'e, müziği Mert Carim'e aittir.Düzenlemesi Serkan Ölçer tarafından yapılan şarkının klip yönetmenliğini Murat Joker yapmıştır.

Stüdyo albümleri
Ele İnat (2010, Poll Production)
Aşk Melekleri (2014, Avrupa Müzik)
Benim Hikayem (2015, Avrupa Müzik)
Arabest (2016, Avrupa Müzik)
Yansıma (2017, Avrupa Müzik)
İz (2019, Avrupa Müzik)

Single'ları
Aşk Sadece (2012, Poll Production)
Doksana Bir Kala (2013, Poll Production)
Uygun Adım (2016, Avrupa Müzik)
Ey Aşk (2017, Avrupa Müzik)
Ben Sadece (2018, Avrupa Müzik)
İsyanlardayım (Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Vol. 2) (2018, Poll Production)
Deliler (2019, Avrupa Müzik)
Deli Et Beni (Tepki ile düet) (2019, Avrupa Müzik)
İki Hece (2019, Avrupa Müzik)
Kırgınım Ona (2020, Avrupa Müzik)
Dert Faslı (2020, Avrupa Müzik)
Yeter ki Sen İste (2021, Avrupa Müzik)
Karnaval (2021, Avrupa Müzik)[4]
Yan (2021, Hiperaktif Müzik)
Atma (Piyanist 2) (2022, DMC)
Bal Badem (2022, Avrupa Müzik)
En Güzelinden (2022, Hiperaktif Müzik)
Sır (2022, Avrupa Müzik)
Sonunda (2023, Hiperaktif Müzik)
Anladım (2023, Avrupa Müzik)

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Berkay Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.berkaysahin.com.tr
Facebook:https://www.facebook.com/BerkayOfficial
Twitter:https://twitter.com/berkaysahinn
İnstagram:https://www.instagram.com/berkaysahinn/

Bu sayfadan Berkay menajeri, Berkay web sitesi, Berkay iletişim, Berkay konser fiyatı, Berkay menajerlik, Berkay konser kaşesi, Berkay konser organizasyon, Berkay menajerlik firması, Berkay sahne fiyatı, Berkay imza günü ücreti, Berkay sahne menajeri, Berkay menajeri kim, Berkay yılbaşı konser fiyatı, Berkay mail adresi, Berkay menajer iletişim, Berkay konser ücreti, Berkay belediye konser fiyatı, Berkay festival konser fiyatı, Berkay menajerlik şirketi, Berkay telefon numarası, Berkay menajer, Berkay gala konser fiyatı, Berkay online konser fiyatı, Berkay otel konser fiyatı, Berkay online söyleşi, Berkay düğün sahne fiyatı, Berkay düğün sahne ücreti, Berkay yetkili menajeri, Berkay belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Turaç Berkay Detaylar
TARZ: Pop
Ekip: 10 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@konsermerkezi.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1 Ağustos 1986 Ankara doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Şarkıcı, besteci ve ve söz yazarı Berksan’ın kardeşidir.

2007 yılında ilk profesyonel prodüktörlük deneyimini abisi Berksan’ın albümünde yapar. Ardından  Hande Yener, Demet Akalın Emre Altuğ, Reyhan Karaca, Emre Kaya, Beyza Durmaz’ ın aranjörlüğünü yapmıştır. 

Hande Yener’in ‘Ya Ya Ya’, ‘Haberi Var Mı?’, ‘Kış Kış’ şarkılarının, Berksan’ın ‘Onlar Bilmez’ , Beyza Durmaz’ın ‘Olan Var Olmayan Var’, Emre Kaya’nın ‘Esaret’ ve Emre Altuğ'un ‘Çıta’ isimli şarkısının aranjörü Turaç Berkay’dır.

İlk single çalışmasını 2017 yılında Belma Şahin ile ‘’İki Cihan’’ şarkısı ile yapar. Şarkının sözleri Berksan’a, müziği Turaç Berkay ve Berksan'a aittir.

Başarılı aranjörümüz Turaç Berkay, Berksan ile ‘’Arıza’’ , Aynur Aydın ile ‘’Bana Aşk Ver’’ şarkılarında düet çalışması yapmıştır.

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Turaç Berkay Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.turacberkay.com/

Facebook: https://facebook.com/turacberkayofficial

Twitter: https://twitter.com/turacberkay

Bu sayfadan Turaç Berkay menajeri, Turaç Berkay web sitesi, Turaç Berkay iletişim, Turaç Berkay konser fiyatı, Turaç Berkay menajerlik, Turaç Berkay konser kaşesi, Turaç Berkay konser organizasyon, Turaç Berkay menajerlik firması, Turaç Berkay sahne fiyatı, Turaç Berkay imza günü ücreti, Turaç Berkay sahne menajeri, Turaç Berkay menajeri kim, Turaç Berkay yılbaşı konser fiyatı, Turaç Berkay mail adresi, Turaç Berkay menajer iletişim, Turaç Berkay konser ücreti, Turaç Berkay belediye konser fiyatı, Turaç Berkay festival konser fiyatı, Turaç Berkay menajerlik şirketi, Turaç Berkay telefon numarası, Turaç Berkay menajer, Turaç Berkay gala konser fiyatı, Turaç Berkay online konser fiyatı, Turaç Berkay otel konser fiyatı, Turaç Berkay online söyleşi, Turaç Berkay düğün sahne fiyatı, Turaç Berkay düğün sahne ücreti, Turaç Berkay yetkili menajeri, Turaç Berkay belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konser Afişlerimizden Bazıları


Sitemizde bulunan sanatçıların yasal temsilcisi değiliz, konser, etkinlik ve booking İşbirliğimiz mevcuttur.
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Victory Medya İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless