Candan Erçetin

Anasayfa >   Sanatçılar >   Candan Erçetin

Candan Erçetin
TARZ: Pop
Ekip: 18 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)Kadife sesli sanatçımız Candan Erçetin 10 Şubat 1963 yılında balkan kökenli bir ailede dünyaya gelmiştir.
1995 yılında ilk albümü olan ''Hazırım'' müzikseverlerden tam puan alır.Biz kendisini 1996 yılında,  iskemlesine ters oturup dans ettiği ''Umrumda Değil'' isimli şarksının klibinde tanıdık.Fakat Candan Erçetin, 1986 yılında Eurovision şarkı yarışmasında ''Klips ve Onlar'' grubu ile ülkemizi temsil etmişti.Ayrıca 1990 Eurovision'da Cihan Okan ile "Daha Kolay" şarkısını, 1992 Eurovision'da da Sinan Erkoç ile "Kimbilir Nerdesin" şarkısını seslendirmişti.
Albümlerinde ve konserlerinde Balkan ezgilerini ve enstrümanlarını kullanan müzisyen, repertuvarında Fransızca ve Yunanca şarkılara da  yer vermiştir.
Zerafeti, asaleti ve samimiyeti ile kalplerimizi kazanan Candan Erçetin, Fransız-Türk ilişkilerindeki katkılarıyla nedeniyle  Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande  tarafından Sanat ve Edebiyat Nişanı almıştır.
Türk Sanat Müziği dinlemeyi ve söylemeyi seven Candan Erçetin, sanat yaşamının 20.yılında, “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” isimli Türk Sanat müziği albümünü sevenleriyle buluşturmuştur.
Kardeş Türküler ile birlikte  sahne aldığı ''Boğazı Geçen Şarkılar'' projesi ile yepyeni şarkılarını kalabalık ve coşkulu konserlerinde sevenleriyle buluşturuyor.
Candan Erçetin, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda A Milli Kadın Basketbol Takımımıza özel olan ''Haydi Kızlar'' şarkısını seslendirdi.
Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Candan Erçetin menajer,Candan Erçetin konser fiyatı, Candan Erçetin menajerlik, Candan Erçetin sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.


Web: http://www.candanercetin.com.tr
Twitter: https://www.twitter.com/ercetincandan
Facebook: https://www.facebook.com/ercetincandan
İnstagram: https://www.instagram.com/ercetincandan
Youtube: www.youtube.com/ercetincandan

 

Bu sayfadan Candan Erçetin menajeri, Candan Erçetin web sitesi, Candan Erçetin iletişim, Candan Erçetin konser fiyatı, Candan Erçetin konser bedeli, Candan Erçetin konser kaşesi, Candan Erçetin organizasyonu, Candan Erçetin menajerlik firması, Candan Erçetin menejeri, Candan Erçetin sahne fiyatı, Candan Erçetin sahne konser fiyatı, Candan Erçetin konser fiyatı ne kadar, Candan Erçetin belediye festival ücreti, Candan Erçetin İmza günü ücreti, Candan Erçetin sahne menajeri, Candan Erçetin ulaşım, Candan Erçetin menajeri, Candan Erçetin menajerlik ulaşım, Candan Erçetin menajeri kim, Candan Erçetin yılbaşı konser fiyatı, Candan Erçetin mail adresi, Candan Erçetin menajer iletişim, Candan Erçetin konser ücreti, Candan Erçetin belediye konser fiyatı, Candan Erçetin festival konser fiyatı, Candan Erçetin menajerlik şirketi, Candan Erçetin telefon numarası, Candan Erçetin menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Candan Erçetin menajeri #Candan Erçetin web sitesi #Candan Erçetin iletişim #Candan Erçetin konser fiyatı #Candan Erçetin konser bedeli #Candan Erçetin konser kaşesi #Candan Erçetin organizasyonu #Candan Erçetin menajerlik firması #Candan Erçetin menejeri #Candan Erçetin sahne fiyatı #Candan Erçetin sahne konser fiyatı #Candan Erçetin konser fiyatı ne kadar #Candan Erçetin belediye festival ücreti #Candan Erçetin İmza günü ücreti #Candan Erçetin sahne menajeri #Candan Erçetin ulaşım #Candan Erçetin menajeri #Candan Erçetin menajerlik ulaşım #Candan Erçetin menajeri kim #Candan Erçetin yılbaşı konser fiyatı #Candan Erçetin mail adresi #Candan Erçetin menajer iletişim #Candan Erçetin konser ücreti #Candan Erçetin belediye konser fiyatı #Candan Erçetin festival konser fiyatı #Candan Erçetin menajerlik şirketi #Candan Erçetin telefon numarası #Candan Erçetin menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless